اجتماعی
موضوعات داغ

حاجی زاده: دولت به بخش بانوان نگاه ویژه ای داشته است

حاجی زاده: دولت به بخش بانوان نگاه ویژه ای داشته است

حاجی زاده: دولت به بخش بانوان نگاه ویژه ای داشته است

 

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)، گرامیداشت مقام مادر و روز زن نشست دیدار و گفتگوی بانوان شاغل در استانداری با استاندار خوزستان با حضور کیامرث حاجی زاده سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، سیده فرانک موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از مسئولان برگزار شد.

کیامرث حاجی زاده سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری در این نشست گفت: اگر نگاهی به آیات و روایات داشته باشیم در موضوع مقام زن تاکید فراوانی شده است و مقام شامخ زن یک مقام ارجح است.

وی افزود: نقش زن در آیین ما بویژه در تشیع نقش ویژه و بی بدیلی است و در نظام جمهوری اسلامی هم که برگرفته از تعالیم دینی است نقش زن یک نقش ارزنده است و در قانون اساسی هم جایگاه ویژه ای دارد.

سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری یادآور شد: نگاهی که در غرب به شان، شخصیت و ارزش زن است با نظام جمهوری اسلامی متفاوت است و در دولت تدبیر و امید هم زنان نقش ویژه ای را به نسبت دولت های گذشته دارا هستند و دولت به موضوع بانوان نگاه ویژه ای داشته است.

حاجی‌زاده ادامه داد: در استانداری خوزستان نیز استاندار خوزستان به این بخش توجه و تاکید ویژه ای داشته است.

وی اظهار داشت: سعی ما بر این است که در معاونت منابع انسانی مشکلات در حوزه زنان را کاهش دهیم از جمله اینکه در بخش ورزش بانوان، برپایی فروشگاه تعاونی و سایر موارد برای بانوان برنامه ریزی داشته ایم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن