موضوعات داغ

فعالیت ۴۰۰ واحد قطعه سازی در شهرک های صنعتی خوزستان

محمدیان اعلام کرد:

فعالیت ۴۰۰ واحد قطعه سازی در شهرک های صنعتی خوزستان

فعالیت ۴۰۰ واحد قطعه سازی در شهرک های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: بیش از ۴۰۰ واحد در استان، مختص به ساخت تجهیزات نفت و گاز فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، اخلاق محمدیان صبح امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه، ضمن بازدید از نمایشگاه ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات صنعت گاز رسانی، خوزستان با اشاره به برنامه های پیش رو شهرک های صنعتی استان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از برنامه های پیش رو حرکت به سوی توسعه در زمینه تولید است که این مهم با برپایی نمایشگاه های تخصصی و اعلام نیازها و توامندی ها میسر می شود.

وی با اشاره به رسالت اصلی شهرک های صنعتی، افزود: شهرک های صنعتی مسئولیت توانمند سازی واحدهای صنایع کوچک را بر عهده دارد که استان خوزستان با برپایی نمایشگاه های تخصصی توانسته موفق عمل کند.

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان بیان کرد: در سال جاری دو نمایشگاه تخصصی در زمینه صنعت متناسب با ارزیابی های انجام شده و میزان نیازمندی محصولات طبق نیاز در فروشگاه های زنجیره ای و کمبود در سبد کالاها نیز برگزار شد.

محمدیان به نمایشگاه مبلمان شهری در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز که  به صورت تخصصی برگزار شد، اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه از همه واحدهای صنعتی تولید کننده مبلمان شهری دعوت شد که مورد استقبال بسیار قرار گرفت.

وی ادامه داد: هیئت های تجاری کشور عراق در نمایشگاه مبلمان شهری حضور داشتند و نشستی هم میان صنعتگران استان با این هیئت تجاری نیز برگزار شد.

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان درباره افتتاح نمایشگاه شرکت گاز در اهواز، عنوان کرد: این نمایشگاه سومین نمایشگاه تخصصی با شرکت گاز استان است و همکاری لازم بین شهرک های صنعتی و شرکت گاز برای برپایی این نمایشگاه نیز صورت گرفت.

محمدیان خبر داد: بیش از ۴۰۰ واحد در استان مختص به ساخت تجهیزات نفت و گاز همه روزه فعال اند. عمده مشکل صنعتگران مسئله نقدینگی است که روز گذشته با حضور وزیر نفت در استان مطرح شد و امید است این مهم رفع و صنعتگران با خیال آسوده به تولیدات خود بپردازند.

مدیرعامل شهرک های صنعتی خوزستان گفت: نیازمندی های صنعت نفت بسیار و درخواست ها در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی زیاد است. به طور کلی میزان تقاضا بالا است و از این جهت فراهم بودن بازار کار هم وجود دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن