موضوعات داغ

مردم با حضور در انتخابات از حق خود برای تعیین سرنوشت استفاده کنند

مردم با حضور در انتخابات از حق خود برای تعیین سرنوشت استفاده کنند
استاندار خوزستان با بیان اینکه حضور پیدا نکردن مردم در پای صندوق‌های رای به معنی برگزار نشدن انتخابات نیست، گفت: از همه مردم دعوت می‌شود تا از این حق قانونی که می‌تواند باعث تعیین سرنوشت کشور شود، استفاده کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خوزستان؛ غلامرضا شریعتی اظهار داشت: مردم با استفاده از حقی که قانون به آنها داده می‌توانند به طور مستقیم در تعیین سرنوشت خود و کشور در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی برای مشخص شدن وکلای مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: تعیین سرنوشت در دنیای مدرن از طریق برگزاری انتخابات ممکن است و بر این اساس در جوامع مدرن این مشارکت از سوی مردم، توسعه و آبادانی را درپی دارد.

وی این مشارکت را دخالت مستقیم مردم برای اداره جامعه بیان کرد و افزود: روز جمعه دوم اسفند، روزی برای انتخاب نمایندگان و وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی است و این انتخابات را می‌توان یکی از مواردی دانست که مردم برای تعیین سرنوشت خود در آن حضور پیدا خواهند کرد.

شریعتی، با تاکید بر اینکه مشارکت مردم در انتخابات پیش رو می‌تواند به اقتدار و امنیت هرچه بیشتر کشور منجر شود، ادامه داد: مردم می‌توانند با حضور در پای صندوق‌های رای در تعیین سرنوشت کشور تاثیر مستقیمی داشته باشند.

وی گفت: هرچه انتخابات پرشورتر باشد مسیر حرکت کشور در جهت توسعه هموارتر، و آینده جامعه اسلامی ایران روشن‌تر خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن