موضوعات داغ

مشارکت بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ همکار در طرح استمرار آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه / تولید ۴ هزار ساعت خدمات اموزشی، توانبخشی و مشاوره ای

رییس اداره اموزش و پرورش استثنایی خوزستان:
مشارکت بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ همکار در طرح استمرار آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه / تولید ۴ هزار ساعت خدمات اموزشی، توانبخشی و مشاوره ای
به گزارش آوای کارون ؛رییس اداره اموزش و پرورش استثنایی خوزستان از مشارکت بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ همکار در طرح استمرار آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه و تولید ۴ هزار ساعت خدمات اموزشی، توانبخشی و مشاوره ای خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان علی ممبینی ضمن اشاره به استمرار و تداوم آموزش در شرایط کنونی جامعه گفت: در پی شیوع بیماری کرونا و و تعطیلی مدارس در جهت ممانعت از بیرون رفتن دانش آموزان از منازل و کاهش خطر ابتلا به بیماری ، با همکاری معلمان عزیز آموزش های مجازی جایگزین آموزش های مدارس شده است و امر آموزش همچنان در جریان است.

وی گفت : شرایط موجود باعث شد تا با استفاده از پتانسیل و ظرفیت ۱۲۲مدرسه و مرکز استثنایی استان با حضور فعال ۱۲۵۸ تن از همکاران در کارگروه های اختصاصی امر آموزش و برقرای ارتباط هرچه بیشتر مجازی با دانش آموزان با تدریس، ارایه تکالیف و رفع اشکالات موجود استمرار یابد.

وی ضمن اشاره به فضای مجازی  و استفاده از ظرفیت این فضا برای استمرار روند اموزش گفت: در این مدت همکاران مجموعه استثنایی استان با تشکیل ۶۵۳ گروه مجازی به تفکیک خدمات آموزشی ، پرورشی ، توانبخشی و مشاوره ای برای استفاده دانش آموزان ،اولیا و سایرهمکاران ارائه  دادند.

رییس اداره  آموزش و پرورش استثنایی استان گفت:۵۴۵۸ دانش آموز با نیاز های ویژه خوزستانی به صورت منظم رصد میشوند و  تلاش بر این است که  با آموزش‌های مجازی، عقب افتادگی درسی دانش‌آموزان به دلیل تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا جبران شود.

ممبینی گفت: در شرایطی که عزم همگان برای شکست دادن اپیدمی کرونا جزم شده، همکاران مجموعه استثنایی استان نیز با حضور فعال و دلسوزانه خود، با ارئه ۳۹۰۶ ساعت خدمات آموزشی، پرورشی، توانبخشی و مشاوره ای برای دانش آموزان با نیاز های ویژه فراتر از وطیفه خود عمل کرد ه اند که مراتب قدردانی و سپاس خود را از این عزیزان اعلام می نمایم.

وی در پایان گفت: طبق پیگیری های صورت گرفته و هماهنگی با کادر مدیریتی مدارس  تمامی مدارس استثنایی و مراکز مشکلات ویژه یادگیری استان ضدعفونی و گند زدایی شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن