موضوعات داغ

پیام مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت و عید باستانی نوروز

باسمه تعالی

۲۹ اسفند یادآور خیزش عظیم اجتماعی ملت ایران به رهبری نخبگان سیاسی و مذهبی برای قطع کامل دست بیگانگان از سرمایه ی ملی نفت است. بی تردید مجموعه جانفشانی ها تلاش ها و پایمردی های مرتبط با این رویداد بزرگ، صفحات زرینی از تاریخ معاصر ایران را به خود اختصاص داده است.

بی مناسبت نیست که این حماسه ملی همواره به سبب تقارن با آغاز بهار و سر آغاز فصل رویش و تحول طبیعت، مفهومی معنوی یافته و آینده‌ای بهتر را در سایه عزم و اراده و انسجام ملی نوید می‌دهد.

ملت بزرگ ایران که در طول تاریخ پر فراز و نشیب خود به مدد پیشینه غنی فرهنگی از معبر مشکلات کلان و حوادث بی‌امان عبور کرده است، در این برهه حساس نیز در جدال با بحران ویروس کرونا با توکل به عنایات پروردگار و در سایه آگاهی، فرمان‌پذیری، رعایت انضباط اجتماعی، خودباوری و تعقل، پیروز قطعی این میدان خواهد بود.

اگرچه در سال ۹۸ با مشکلات و چالش‌های متعددی روبه رو بودیم، اما با تلاش و همت کارکنان سختکوش شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب توانستیم ضمن دستیابی به اهداف تولید، در عرصه‌های مختلف از جمله بومی‌سازی کالاهای پرکاربرد، حرکت به سمت توسعه اقتصادی با به‌کارگیری ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، افزایش و نگهداشت تولید با اجرای طرح‌های عملیات محور و میدان محور، کاهش آلودگی‌های محیط زیستی و توجه و اهتمام در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت،‌ دستاوردهای مهمی حاصل نماییم. 

با امید به بازگشت هرچه سریع‌تر تندرستی به جامعه جهانی و هم‌وطنان عزیز و رفع کامل خطر بیماری از سر کشور عزیزمان ایران، تقارن فرخنده سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرارسیدن عید باستانی نوروز را به آحاد مردم بویژه خانواده بزرگ صنعت نفت و تلاشگران عرصه تولید در مجموعه معظم مناطق نفتخیزجنوب تبریک عرض می‌نمایم. 

اینجانب به نمایندگی از تمامی کارکنان خدوم شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب، ایثار و فداکاری کم نظیر کادر پزشکی و درمانی فعال در اقصا نقاط ایران را ارج نهاده، تندرستی و ایمنی مدافعان سلامت، و رحمت و آرامش ابدی درگذشتگان، شهدا و جهادگران  این عرصه را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

احمد محمدی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن