موضوعات داغ

۶۰ هزار ماسک بین دانشگاه‌های علوم پزشکی خوزستان توزیع شد

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: در راستای تامین نیازهای دانشگاه‌های علوم پزشکی در مقابله با ویروس کرونا ۶۰ هزار ماسک در بین دانشگاه‌های استان توزیع شد

 

به گزارش آوای کارون، کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استان و جانشین استاندار در ستاد پیشگیری و مقابله با بحران خوزستان در قرارگاه مدیریت و کنترل کرونا اظهار داشت: تاکنون بیش از ۶۰ هزار ماسک ساده و فیلتردار از سوی این مدیریت بین دانشگاه‌های علوم پزشکی خوزستان و دستگاه‌های خدماتی توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه ماسک‌های توزیع شده از سوی مدیریت بحران به پیش از بروز ویروس کرونا هستند، افزود: ۳۰ هزار ماسک ساده دیگر نیز تهیه شده که در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی و دستگاه‌های خدماتی قرار می‌گیرد.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان در زمینه تجهیز و راه اندازی نقاهتگاه‌ها در خوزستان گفت: در حوزه نقاهتگاه‌ها باید تصمیم جدی گرفته شود. نقاهتگاه نفت هرچه سریعتر باید آماده سازی شود.

حاجی زاده ادامه داد: صنایع فولاد در زمینه مقابله با بحران همکاری خوبی داشته است. این صنایع در زمینه کمک به تجهیز نیز اعلام آماده باش کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به مقابله با سه بحران کرونا، سیلاب و ملخ در خوزستان توضیح داد: سامانه بارشی دیگری در روزهای آینده وارد خوزستان می‌شود لذا دستگاه‌های متولی در حوزه مقابله با سیلاب لازم است ماشین آلات و تجهیزاتشان به صورت آماده باش در کنار سیل بندها و نقاط خطر مستقر باشند.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن