موضوعات داغ

درخواست رئیس شبکه بهداشت باغملک از اصحاب رسانه: به کمک ما بشتابید و نکات بهداشتی و تخصصی پزشکان را به گوش مردم برسانید

به گزارش آوای کارون؛ دکتر زمان زاده گفت: مردم به شایعات غیرمعتبر فضای مجازی توجه نکنند

 

آماررسمی فقط از طریق شبکه بهداشت شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام میشود

درخواست رئیس شبکه بهداشت باغملک از اصحاب رسانه: به کمک ما بشتابید و نکات بهداشتی و تخصصی پزشکان را به گوش مردم برسانند

دکتر زمان زاده  اذعان داشت که مردم فهیم شهرستان باغملک برای اطلاع داشتن از آمار و حال بیماران مبتلا به کرونا فقط از طریق شبکه بهداشت و درمان باغملک یا دانشگاه علوم پزشکی اهواز پی گیر باشند.

دکتر زمان زاده گفت :فرد جدیدی که به بیماری کرونا مبتلا شده است ساکن استان دیگری میباشد که اصالتا باغملکی بوده و برای دید و بازدید از خانواده خود به باغملک سفر کرده است،این شهروند بیمار پس از دیدار با خانواده خود در باغملک به مرکز استان سفر کرده است.

در شهرستان اهواز خانواده ی وی متوجه علائم اولیه بیماری شدند و فوراً فرد مبتلا را به بیمارستان رازی انتقال دادند تا تحت آزمایشات و درمان قرار گیرد.

مدیر شبکه بهداشت باغملک ادامه داد: پس از اینکه نتیجه این فرد مبتلا در استان مثبت اعلام شد واحد بهداشت و درمان باغملک فورا وارد کار شده و از افراد خانواده ی بیمار که در باغملک ساکن بوده اند تست های مورد نظر را گرفته و علائم حیاتی آنها بررسی و چارت گردید که تاکنون خانواده مورد نظر هیچگونه مشکلی نداشته اند ،ولی از آنجایی که این ویروس نهفته میباشد سعی براین است که مکرراً تکرار و تحت نظر باشند.

زمانزاده افزود: خانواده ی بیمار کرونایی در خانه قرنطینه و تحت نظر بهداشت و درمان میباشند و هر شیفت کاری توسط اکیپ های بهداشت از این خانواده تست های مورد نظر گرفته خواهد شد.

وی گفت:از مردم شهرستان باغملک خواهشمندیم نکات بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم زنجیره ی این بیماری را قطع کنیم، از سفر و دیدارهای نوروزی خود داری کنند.

زمان زاده در پایان درخواست کرد:از تمامی اصاحب رسانه خواهشمندم که در کنار کادر درمان به مردم خدمت کنند و نکات بهداشتی و پیشگیری را به گوش مردم برسانند،اصحاب رسانه در این کار نقش بسیار مهم و کلیدی دارند و امیدوارم کادر درمان را تنها نگذارند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن