موضوعات داغ

نحوه آغاز فعالیت بانک‌ها، اصناف و ادارات در استان خوزستان اعلام شد

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان گفت: مراکز آموزشی و اصناف بنا بر مصوبه دولت تا ۲۲ فروردین تعطیل هستند اما ادارات از روز شنبه ۱۶ فروردین با حضور ۲۰ درصد از کارکنان فعالیت خود را آغاز می کنند.

به گزارش آوای کارون ، رضا نجاتی امروز در جمع خبرنگاران با اعلام وضعیت فعالیت دستگاها و نهادهای مختلف از روز شنبه ۱۶ فروردین، اظهارداشت: رعایت فاصله اجتماعی و محدودیت های موجود در استان تا ۲۲ فروردین ادامه دارد و در این مدت مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیز تعطیل هستند.

وی افزود: ادارات دولتی بر اساس مصوبه ۵ فروردین ستاد ملی کرونا تا ۲۰ فروردین ماه با کاهش کارکنان حاضر در محل کار به ۲۰ درصد و دادن مرخصی بدون احتساب در سابقه و دورکاری به سایر کارکنان فعالیت خود را ادامه می دهند.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان با اساره به نحوه فعالیت نیروهای خدماتی و شهرداری ها گفت: نیروهای خدماتی و عملیاتی شامل شهرداری ها، شرکت برق، آب، آتش نشانی، اورژانس مراکز بیمارستانی و درمانی همچنان برابر روال معمول ادامه کار می دهند.

نجاتی درباره فعالیت بانک‌ها و ساعت کاری آنها عنوان کرد: شرایط و ساعت کاری بانک‌ها بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک های خوزستان از روز شنبه مشخص خواهد شد و به زودی اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام می‌شود.
وی تاکید کرد: کلیه اصناف به استثنای خواربار فروشی‌ها، نانوایی‌ها، قصابی‌ها، سوپرمارکت‌ها، و مشاغلی که از طریق اتحادیه اصناف و به تشحیص سازمان صمت ضرورت فعالیت داشته باشند همچنان تا ۲۲ فروردین منع فعالیت دارند.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن