موضوعات داغ

شناسایی ۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان

به گزارش آوای کارون؛ دکتر حسین کاملی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در خصوص آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان خوزستان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تا امروز، دوشنبه ۱۸ فروردین ماه سالجاری، ۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان خوزستان به ثبت رسید. که به تفکیک؛
اهواز: ۱۴
خرمشهر: ۵
شادگان: ۱
آبادان: ۲
ایذه: ۱
کارون: ۱
باغملک: ۱
دشت ازادگان: ۱
باوی: ۱
شوش: ۲
دزفول: ۳
شوشتر: ۷

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص آمار فوت شدگان ناشی از کرونا ویروس گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در استان جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری به ۱۱۲ نفر رسید.

وی با اشاره به تعداد و شهرستان های مربوط به فوت شدگان کووید ۱۹ ادامه داد: تعداد و شهرستان مربوط به فوت شدگان ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان های مسجد سلیمان یک مورد، باوی یک مورد، آبادان دو و شوشتر یک مورد بوده است.

کاملی در ادامه به تعداد بیماران بستری در بیمارستان های معین استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۱۵۷ بیمار مبتلا به این ویروس در بیمارستان های معین استان تحت درمان هستند.

وی با اشاره به مجموع بیماران شناسایی شده در استان خوزستان ادامه داد: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شدند و مجموع موارد شناسایی شده مثبت ابتلا به این ویروس در مجموع به ۹۲۸ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی کادر درمان تاکنون ۶۵۸ نفر از بیماران بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

کاملی ضمن تاکید بر دستورات و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس گفت: از عموم هم استانی های عزیز درخواست می شود همچنان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند، از ترددهای برون و درون شهری غیر ضرور پرهیز کرده و فاصله گذاری هوشمند را رعایت نمایند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن