موضوعات داغ

پیام تبریک رییس مرکزبهداشت غرب اهواز به مناسبت روزجهانی بهداشت

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی مرکزبهداشت غرب اهواز،دکتر مهرداد شریفی رییس مرکزبهداشت غرب اهواز هجدهم فروردین‌ماه روز جهانی بهداشت را طی پیامی به همه فعالان عرصه بهداشت تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

سلامتی گوهر بی‌بدیلی است که خداوند متعال به انسان داده و نگهداری از این نعمت وظیفه ماست. بی‌شک انسان سالم، زندگی شادتری داشته و برای جامعه خود مفیدتر است به همین دلیل کسانی که در راه حفظ و تأمین سلامتی همنوعان خود تلاش می‌کنند، انسان‌های ارزشمندی هستند که زندگی خود را وقف سلامتی دیگران می‌کنند .
اینجانب هجدهم فروردین‌ماه روز جهانی بهداشت را به همه‌کسانی که در سیستم بهداشت و سلامت کشور فعالیت می‌کنندبه ویژه همکاران گرامی مرکزبهداشت غرب اهواز در حالی تبریک میگویم که از روزجهانی بهداشت ۲۰۱۹ تا امروز که روزجهانی بهداشت ۲۰۲۰است چه در بحران سیل و مشکلات پساسیل استان و شهرستان و طرح ملی کنترل فشار خون، مشکلات ناشی از آبگرفتگی در بارندگیهای پائیزی و اکنون نیز در بحران کرونا همواره بیرق سرافرازی آنان در عرصه تلاش و کوشش و دفاع از سلامت مردم برافراشته است و از هیچ تلاش وکوششی در این زمینه دریغ نکرده اند. آری شاید آنگونه که باید جایگاه پرسنل بهداشت در جامعه امروزی ما باتوجه به نقش بی بدیل آنها به عنوان خط مقدم جبهه سلامت و پیشگیری از بیماریها مورد توجه قرار نگرفته است امیدوارم با درک صحیحی از نقش پرسنل بهداشت در پیشگیری از بیماریها و بحران درکشور جایگاه واقعی آنها مد نظر قرارگیرد تا شاید بتوان قدردان گوشه ای از زحمات این سنگرداران سلامت بوده و با همکاری و همدلی بتوانیم در توسعه و تحقق اهداف سلامت عمومی جامعه موفق باشیم*

*دکترمهرداد شریفی*
*رییس مرکزبهداشت غرب اهواز*

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن