موضوعات داغ

طراحی حمله جدید برای مقابله با ویروس کرونا در شهرستان باغملک

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی شهرداری باغملک، *مهندس سیادت* از آغاز فاز جدید عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری و همچنین آهک پاشی جداول خبر داد.

شهردار باغملک در این خصوص گفت : با خرید و اضافه کردن ۸ دستگاه سمپاش موتوری و ۱۰ دستگاه دستی و استفاده از ظرفیت برادران بسیجی توان مضاعفی در محلول پاشی و ضدعفونی معابر ایجاد شده است که در همین فرصت *از جناب سرهنگ موسوی؛ فرماندهی محترم سپاه باغملک و همه پاسداران و بسیجیان، بسیج سازندگی، حوزه های شهری و پایگاه های مقاومت تقدیر و تشکر می کنم.

مهندس سیادت در ادامه افزود: قرارگاه عملیاتی شهرداری به منظور مقابله و پیشگیری از انتشار این ویروس منحوس و ناخوانده *با تمام توان و امکانات و تجهیزات فعال خواهد بود* و پوشش همه محلات با حضور نیروهای جهادی ، مردمی، تراکتورداران و همه کسانی که با هر جایگاه شغلی پای کار آمده اند میسر شده که از همه این بزرگواران ممنون و سپاسگذارم.

شهردار باغملک در پایان با اشاره به اینکه همه آنچه انجام می دهیم برای حفظ سلامتی شما شهروندان گرامی است، گفت: همشهریان عزیز باید توجه داشته باشند که سهم شما هم در این میان رعایت جدی اصول بهداشتی، حضور در خانه، قرنطینه خانگی یا صرفاً تردد خیلی ضروری است. پس مجدداً خواهش می کنیم در خانه بمانید و با این کار بیشترین کمک را به ویژه به کادر درمانی بیمارستانها و اکیپ های ضدعفونی از جمله واحدهای خدمات شهری، آتشنشانی و فضای سبز شهرداری که در سخت ترین شرایط و در خط مقدم با جانفشانی مشغول خدمت هستند داشته باشید.
 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر باغملک

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن