موضوعات داغ

به مناسبت روز آزمایشگر و هفته آزمایشگاه اعلام شد : ۳۰۰ آزمایشگر در موقعیت استقرار دکل ها و آزمایشگاه های تخصصی شرکت ملی حفاری بکار اشتغال دارند

بالغ بر 300 نفر آزمایشگر در موقعیت استقرار دکل های حفاری و آزمایشگاه های تخصصی و صنعتی شرکت ملی حفاری ایران بکار اشتغال دارند.

 

به گزارش آوای کارون به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سی ام فروردین، زاد روز حکیم آزمایشگر، پژوهنده، دانشمند و پزشک نابغه سید اسماعیل جرجانی روز آزمایشگر نامگذاری شده است.

معاون مدیریت سیالات شرکت ملی حفاری ایران ضمن تبریک این مناسبت به همکاران آزمایشگر در شرکت، گفت: گرچه این روز متعلق به علوم آزمایشگاهی و تحقیقات پزشکی می باشد اما بهانه ای است تا از آزمایشگران دیگر بخش های ازمایشگاه های صنعتی با توجه به گستردگی و اهمیت کار آنان نیز تجلیل به عمل آید.

مهندس امید علی ممبینی گوداژدر افزود: در بخش سیالات شرکت ۷۴ آزمایشگاه مختص دستگاه های حفاری فعالیت دارد که با توجه به اقماری بودن کار بر روی دکل ها در مجموع نزدیک به ۳۰۰ نفر آزمایشگر در آنها انجام وظیفه می کنند.
وی اظهار کرد: این در حالی است که این شرکت چند آزمایشگاه از جمله آزمایشگاه سیمان و انگیزش (مواد و سیمان) در حوزه مدیریت مواد و سیالات، آزمایشگاه تخصصی شیمی در مدیریت امور مهندسی، مواد متریال در مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت و یک آزمایشگاه مجهز در بخش آموزش و تجهیز نیروی انسانی در مدیریت منابع انسانی دارد که از شماری آزمایشگر و کارشناس آزمایشگاهی مجرب بر خوردارند.

ممبینی گوداژدر برخورداری از آزمایشگاه های تخصصی مرتبط با سیالات حفاری، مواد و افزایه های شیمیایی و همچنین اولین آزمایش مواد معدنی و آلی که از چاه ها خارج می شود، متریال ساخت قطعات و تجهیزات کاربری در صنعت حفاری در پاسخگویی به نیازهای عملیاتی و خدمات جانبی حفاری را یک مزیت و شاخص مهم عنوان کرد که خدمات خود را با بهره مندی از کارشناسان با تجربه و دانشگاهی ارایه می دهند.

معاون مدیریت سیالات شرکت ملی حفاری ایران که خود سال ها به عنوان آزمایشگر و کارشناس سیال در شرکت بکار اشتغال داشته است، گفت: آزمایشگران شرکت ملی حفاری ایران در آزمایشگاه ها، دستاوردهای قابل توجهی در صنعت حفاری داشته اند که همواره مورد توجه آزمایشگاه های دانشگاه و مرکز پژوهشگاه صنعت نفت واقع شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن