موضوعات داغ

دکتر شریعتی گفت: مناطق مانند گلستان ؛ باهنر ؛ عین دو و کیانپارس باید رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی را انجام بدهند . به شهروندان اهوازی هشدار میدهم

 

به گزارش آوای کارون، نماینده عالی دولت در استان خوزستان گفت : به هیچ عنوان نباید در مراسم ترحیم برگزار شود.شرکت در مراسمات عروسی و ترحیم‌شیوع این بیماری را تشدید می کند .

آبادان روند کاهشی داشته است چون مردم در این شهر رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل بهداشتی را کرده اند .

شریعتی گفت: ۶۵ روز این که با این ایپدمی در حال مبارزه هستیم . فعالیت های صنفی و مراسمات مذهبی را تعطیل کردیم . استان خوزستان نسبت به جمعیت کشور پنج برابر رشد این بیماری کمتر بوده است . خوزستان متراکم ترین استان کشور است . تراکم فعالیت در بنادر و میادین نفتی و سایر فعالیت های اقتصادی نسبت به سایر استان ها بیشتر است.بازگشایی واحدهای صنفی و خدماتی نیاز به استمرار همکاری و مشارکت مردم استان است. نباید با بی مبالاتی و بی ملاحظگی سلامت دیگران را به مخاطره بیاندازیم. کمیته ای ویژه در اهواز تشکیل شده است که بناست نظارت ها از واحدهای صنفی کم خطر تشدید شود.اگر به تذکرات و توصیه های بهداشتی مسئولان توجه نکنند مطابق قانون از ادامه فعالیت صنفی متخلفین جلوگیری خواهد شد.

رئیس شورای تامین استان خوزستان گفت: به تمام دستگاه های اجرایی و امنیتی دستور می دهم همه ارباب رجوع ها باید رعایت پروتکل بهداشتی را بکنند . حتما ماسک و دستکش داشته باشند . مدیران حراست ادارات و دستگاه های اجرایی ملزم به رعایت ارباب رجوع ها از پروتکل بهداشتی هستند . کنترل ها و نظارت های منطقه ای را تشدید کرده ایم. در موارد خاص مداخله خواهیم کرد.ضد عفونی معابر را تشدید کنند .

استاندار خوزستان از مردم شریف استان خوزستان درخواست کرد برای حفظ سلامتی عزیزان ؛ اطرافیان و دوستان خود بیشتر از گذشته مراعات پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را بکنند‌ . نباید مسئولان و مردم در مسیر مبارزه با کرونا ویروس خسته شوند و باید همه ما تا شکست دادن این ویروس باهم همکاری و هم افزایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن