موضوعات داغ

دستگیری ۴۸ سارق حرفه ای در طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز اهواز

 

به گزارش آوای کارون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محسن دالوند” فرمانده انتظامی اهواز در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار همچنین فروشندگان موادمخدر به مدت ۳ روز در سطح شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۴۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار و ۱۱ خرده فروش موادمخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بااشاره به اینکه ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۵ کیلو ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر و تعدادی اموال سرقتی کشف کردند، بیان داشت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۰۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا نیز ۹ نفر معتاد متجاهر دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن