موضوعات داغ

پیام ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت، سالروز بزرگداشت مقام معلم

 

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان، علی ممبینی در پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، سالروز بزرگداشت مقام معلم را به تمامی فرهنگیان ، به خصوص همکاران مجموعه آموزش وپرورش استثنایی استان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

معلم واژه ای است به گستردگی دنیا، که فقط زیبنده ی شایسته انسان هایی از جنس نور و ایثار است دست های مهربان معلم ، اندیشه ی بلند و ذوق پویای او در فراهم کردن بستر رشد، تحول انسان ها و ترویج کرامت و ارزش انسانی نقش عظیم و انکار ناپذیر دارد. ، چراکه هیچ جامعه ای بدون داشتن نسلی دانا نمی تواند توانا شود و بر قله های عزت و افتخار، جلوه گری کند

تاریخ پر است از رشادت ها و ایثار و فداکاری معلمان . در بزنگاه های تاریخی همیشه این معلمان هستند که خالصانه و با عشق خود را وقف فرزندان و پیشرفت این سرزمین کرده اند.هم اینک در روزهایی که شیوع ویروس کرونا و اضطراب بیماری جهان را به تعطیلی کشانده این، شما هستید که نگذاشتید تربیت و آموزش به خطر افتد و با همت عالی و تلاش تحسین برانگیز کلاس های درس را به خانه ها بردید و ثایت کردید که اموزش همچنان ادامه دارد.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید آیت‌الله مرتضی مطهری”روز معلم”را به معلمان و همکاران فرهیخته به خصوص فرهنگیان مجموعه استثنایی استان تبریک عرض نموده و امیدوارم همواره در مسیر تربیت نیروهای توانمند و متعهد فرزندان سرزمینمان موفق باشید.

علی ممبینی
اردیبهشت ۹۹

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن