موضوعات داغ

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تصمیمات شورای تامین استان در خصوص کنترل این اپیدمی را تشریح کرد / احتمال قرنطینه شهرها و تغییر وضعیت شهرهای سفید / پلمپ صنوف متخلف

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان رضا نجاتی سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان شامگاه یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه تصمیمات شورای تامین استان در رابطه با مدیریت اپیدمی کرونا در استان را تشریح کرد.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان توضیح داد: از فردا صد اکیپ متشکل از نمایندگان بهداشت، تعزیرات، اماکن،نیروی انتظامی، نیروی بسیج و شهرداری ها تحت مدیریت فرمانداری ها از تمام صنوف، بازارهای سرپوشیده و پاساژها بازدید خواهند کرد و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با هماهنگی دستگاه قضایی پلمپ خواهند شد.

نجاتی افزود: همچنین بر اساس تصمیم شورای تامین استان با توجه به آمار بالای مبتلایان کرونا در چند شهر استان بویژه اهواز اگر ظرف ۳ روز آینده مردم و صنوف این شهرها نسبت به رعایت اصول بهداشتی بی توجهی یا کم توجهی نمایند و همچنان آمار بالا باشد شهر مربوطه قرنطینه خواهد شد.

وی ادامه داد: مدارس و دانشگاه ها نیز تا مقطع کارشناسی ارشد تا ۲۷ اردیبهشت ماه در سراسر استان تعطیل بوده و مقطع دکتری نیز دایر خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان عنوان کرد: در رابطه با شهرهایی که کم خطر یا سفید اعلام شده با توجه به اطلاعات جدیدی که از سوی علوم پزشکی ارائه شده است قرار شد ظرف دو روز آینده وضعیت این شهرها مورد بررسی قرار میگیرد و احتمال تغییر شرایط این شهرها وجود دارد و پس از آن وضعیت شهرها و تصمیماتی که متناسب با شرایط هر شهر گرفته خواهد شد را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن