موضوعات داغ

پیام مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش آوای کارون سعید رضوانی مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان در پیامی روز ملی ارتباطات را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری روز ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نشان دهنده نقش مهم روابط عمومی در سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی است.

اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی زیرساخت مهم توسعه اجتماعی و اقتصادی است و روابط عمومی ها باید با بهره گیری از فناوری های نوین و ابزارهای جدید اطلاع رسانی یاریگر سازمان و مخاطبان باشند.

حضور و نقش روابط عمومی های استان در جریان مقابله با کرونا و همچنین اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مستمر در مورد راههای مقابله با این ویروس در ماه‌های اخیر ، بسیار پررنگ و آگاهانه بود و از این رو مراتب تقدیر و تشکر خویش را نثار این عزیزان می کنم و تقدیر ویژه ای از کادر بهداشت و درمان استان خوزستان علی الخصوص مجموعه روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی استان و دانشکده های پزشکی استان دارم.

نقش و جایگاه ویژه روابط عمومی در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب « سال جهش تولید» نامگذاری شده است بسیار ویژه و ممتاز است و باید در جهت معرفی ظرفیت های مختلف تولید و بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری گام برداریم.

فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی اساتید، مدیران، مسئولان و کارمندان و همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی ، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.
IMG 20200516 160014 245 پیام مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
سعید رضوانی مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن