موضوعات داغ

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: انجام سه هزار و ۵۹۳ متر حفاری افقی و جهت دار/ ۱۸۱ عملیات ویژه تخصصی در دو ماه نخست امسال

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام سه هزار و 593 متر عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و‌دریایی کشور از سوی این شرکت در دو ماه نخست سال جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون مهندس علی دقایقی گفت: در این مدت همچنین با ایجاد هفت حفره نسبت به انجام ۳۷۳ متر مغزه گیری که برای بررسی و شناخت سنگ و لایه های مخزن صورت می پذیرد، اقدام شده است.

وی افزود: همسو با عملیات ویژه در بخش خدمات ویژه نیز متخصصان و کارکنان مجرب این مدیریت در مدت پیش گفته موفق به انجام ۴۴ عملیات نمودارگیری درون چاهی، ۸۱ عملیات نمودارگیری سطحی و ۴۹ عملیات چاه پیمایی و نصب ادوات سرچاهی شدند.

دقایقی اظهار کرد: این شرکت در زمان حاضر از بزرگترین ناوگان خدمات نمودارگیری درون چاهی و نمودارگیری سطحی و حفاری جهت دار کشور برخوردار و برای ارایه خدمات تخصصی به شرکت های متقاضی و پروژه های کلید در دست آمادگی کامل دارد.

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مدیریت با بهره مندی از فناوری های روز صنعت راهبردی حفاری و بالغ بر ۹۰۰ نفر نیروی انسانی با تجربه و توانمند، افزون بر ۱۵ نوع خدمات فنی تخصصی به شرکت های نفتی در مناطق عملیاتی خشکی و دریا ارایه می‌ دهد که از آن جمله می توان به عملیات حفاری جهت دار و افقی، جهت یابی حفاری ، مغزه گیری، گذر از جداره، مشبک کاری، نمودارگیری درون چاهی، نمودارگیری حین حفاری، نمودارگیری سطحی، چاه پیمایی، تکمیل چاه و نصب ادوات سرچاهی اشاره کرد.

وی یادآور شد: شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت مناطق مرکزی، نفت فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز اروندان، نفت و گاز پارس و تعدادی از شرکت های بخش خصوصی از شمار شرکت هایی هستند که از خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران استفاده می کنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن