موضوعات داغ

با حضور مدیران عامل شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا نخستین نشست فنی اجرای طرح توسعه میدان نفتی رامین برگزار شد

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون در این نشست که روز چهارشنبه (چهارم تیرماه) در ساختمان اداری شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا برگزار گردید مهندس سید عبداله موسوی و دکتر جعفر حجازی و مدیران حاضر در جلسه در زمینه تهیه برنامه عملیاتی، منابع انسانی مورد نیاز، ساختار و افراد کلیدی پروژه، کالا و مواد و امور اجرایی و لجستیک، تبادل نظر و ارایه طریق کردند.

در این نشست مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به علاقه مندی این شرکت به بسط روابط و همکاری های دو جانبه و چند جانبه با شرکت های بخش خصوصی فعال در عرصه صنعت نفت، مشارکت با شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا را در راستای اهداف ترسیم شده صنعت نفت در گسترش همکاری ها با شرکت های داخلی، موثر و سازنده عنوان کرد.

مهندس موسوی گفت: میدانی در مناطق نفتخیز ایران سراغ ندارم که متخصصان مجرب و کار آزموده شرکت ملی حفاری ایران در حفاری چاه های اکتشافی، توسعه ای توصیفی و تعمیری تکمیلی آن در خشکی و دریا ایفای نقش نکرده باشند.

وی افزود: این شرکت افزون بر داشتن متخصصان توانمند، ماشین آلات و تجهیزات عملیاتی از ظرفیت های بالایی در خدمات حفاری چاه های نفت و گاز و ارایه مجموعه خدمات یکپارچه فنی تخصصی و مهندسی برخوردار می باشد که در نوع خود در منطقه بی نظیر است.

همچنین مدیرعامل شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا ضمن ابزار خرسندی از همکاری دو جانبه با شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به برنامه های تبیین شده طرح توسعه ۲۸ مخزن انتظار می رود دو شرکت با تعامل، هم افزایی و همیاری تنگاتنگ نسبت به برنامه ریزی متناسب با اجرای کار در فرآیند زمانی مشخص شده اقدام نمایند.

دکتر حجازی افزود: شرکت پرشیا آماده است تا با همه توان در یک تعامل دو سویه با شرکت مادر تخصصی ملی حفاری از ظرفیت های فنی، مهندسی، تجهیزاتی و ماشین آلات این شرکت استفاده نماید تا پروژه پیش گفته منطبق با اهداف تعریف شده در شرح کار با کیفیت مطلوب تحقق یابد.

مشارکت نامه همکاری میان دو شرکت ملی حفاری و پرشیا در خصوص طرح توسعه میدان نفتی رامین در قالب پروژه توسعه ۲۸ مخزن در مناطق نفتخیز جنوب پیش از این به امضای مدیران عامل دو شرکت رسیده بود که در اجرای آن در مدت ۲۴ ماه هشت حلقه چاه توسعه ای و تعمیری در این میدان حفر و تکمیل خواهد شد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن