موضوعات داغ

شرکت ملی حفاری ایران موفق به اخذ گواهینامه ‌های سیستم استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت زیست محیطی شد

با هدف افزایش رضایت مندی ذینفعان و ارائه خدمات منطبق با نیازهای مشتری، با پیگیری های بعمل آمده شرکت ملی حفاری ایران موفق به اخذ گواهینامه ‌های بین‌المللی سیستم استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت زیست محیطی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون مهندس سید عبداله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ، اخذ گواهینامه ‌های سیستم ISO 45001: 2018 استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و ISO14001 :2015 استاندارد سیستم مدیریت زیست‌ محیطی را به مجموعه مدیران، مسئولان و کارکنان سختکوش و تلاشگر شرکت تبریک گفت.

وی اظهار کرد: با توجه به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 در دهه گذشته، اقدامات لازم جهت دستیابی به دو استاندارد ISO 45001: 2018) وISO14001:2015 را پس از آماده سازی و اصلاح فرآیندها با مشارکت فعال مدیریت HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، اداره مهندسی ساختار و بهره‌وری و معاونت‌ها و مجموعه مدیریتی در یک فرآیند سه ساله انجام داده و طی آن ممیزی شخص ثالث در اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۳۹۹، نسبت به دریافت گواهینامه‌ های بین‌المللی استانداردهای از شرکت اس جی اس ایران اقدام گردید.

موسوی افزود: استقرار سیستم‌ مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست‌ محیطی با هدف افزایش رضایت مندی ذینفعان، ارائه خدمات منطبق با نیازهای مشتری، کاهش آلودگی‌های زیست‌ محیطی و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی در راستای پیشگیری و کاهش حوادث صورت پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: موفقیت در اخذ گواهینامه‌های معتبر و بین‌المللی IMS؛ بیانگر تاثیرات غیرقابل انکار آن در محیط کسب و کار، ارتقاء بهره ‌وری، ایمنی و سلامت کارکنان، مسئولیت اجتماعی و بهبود عملکرد شرکت در مقابل ذینفعان تلقی می گردد.

موسوی با تاکید بر اینکه تلاش در جهت اجرای موثر و دقیق الزامات این سیستم، فرآیندی مستمر و ادامه‌ دار خواهد بود، اظهار امیدواری کرد: با استعانت از ایزدمنان و اتکا بر خلاقیت، مسئولیت‌ پذیری و همگرایی، شاهد موفقیت‌های بیشتر و پیشرفت روز افزون شرکت ملی حفاری ایران باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن