اجتماعی
موضوعات داغ

استاندار خوزستان: شیب بیماران کرونا در استان کاهشی شد / تخلیه یکی از بیمارستان های ویژه کرونا در استان از بیماران کرونایی

به گزارش آوای کارون استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه شرایط شیوع کرونا در ۱۰ روز گذشته نزولی بوده است و امروز نیز یک بیمارستان اهواز که بیماران کرونایی در آن بستری می‌شدند را از ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا ترخیص دادیم. تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید مفرد نیاکی سه نفر بود و بنابراین این بیمارستان را از بیماران مبتلا به کرونا تخلیه کردیم.

 

نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا روز یکشنبه ۲۲ تیرماه به ریاست غلامرضا شریعتی در محل استانداری برگزار شد.
استاندار خوزستان در پایان این نشست توضیح داد: در این جلسه مقرر شد سازمان صنعت و معدن و تجارت بر تولید و توزیع ماسک در سطح استان نظارت داشته باشد و قیمت ماسک به گونه‌ای تعیین شود که همه مردم توانایی خرید داشته باشند و اداره‌کل امور اجتماعی استانداری نیز باید در این زمینه مراقبت کند.
وی افزود: سازمان صمت باید به طور مستمر در خصوص استفاده از ماسک در پاساژها و مراکز تجاری نظارت کند تا در صورت ادامه عدم رعایت، پلمب شوند.
شریعتی اظهار داشت: خوشبختانه شرایط شیوع کرونا در ۱۰ روز گذشته نزولی بوده است و امروز نیز یک بیمارستان اهواز که بیماران کرونایی در آن بستری می‌شدند را از ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا ترخیص دادیم. تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید مفرد نیاکی سه نفر بود و بنابراین این بیمارستان را از بیماران مبتلا به کرونا تخلیه کردیم.
شریعتی یادآور شد: این وضعیت، نتیجه کار ارزنده مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است اما برای ادامه این روند کاهشی باید همچنان استفاده از ماسک و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.
رئیس ستاد مدیریت کرونا در خوزستان ادامه داد: در حال حاضر میزان مرگ و میر و بستری بیماران مبتلا به کرونا در خوزستان رو به روند نزولی است؛ این زحمات نباید هدر داده شود و نباید به وضعیت قبلی برگردیم که این مساله به رعایت مردم بستگی دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن