موضوعات داغ

دکتر حسینی مطرح کرد؛ موفقیت آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان در جلب مشارکت ها و عضویت حداکثری در شبکه شاد

 

به گزارش آوای کارون با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و اعضای شورای معاونین و حضور ویدئو کنفرانس روسای ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار گردید.

دکتر سید جواد حسینی در بخشی از این نشست که به بررسی گزارش اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان اختصاص داشت، گفت: این استان در جلب مشارکت های مردمی، نهاد های دولتی، بخش های درون دستگاهی و فرا دستگاهی بسیار موفق عمل کرده است.

وی افزود: عضویت ۱۰۰ درصدی مدارس در شبکه شاد و  عضویت ۸۶.۶ درصدی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان در این شبکه  از دیگر توفیقات این استان می باشد.

وی گفت: تهیه ۲۱ دستگاه تبلت  از محل کمکهای خیرین جهت اهدا به دانش آموزان بی بضاعت برای عضویت در شبکه شاد نیز از دیگر فعالیت های ویژه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان می باشد.

 معاون وزیر با بیان اینکه تمامی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان  برای دریافت کتب درسی ثبت نام شده اند اظهار داشت: تاکنون بیش از ۳۲ هزار نوآموز این استان در طرح سنجش نوبت گیری کرده اند و ۱۲ هزار نفر نیز ارزیابی شده اند.

 وی در پایان گفت: تصویب سند توسعه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان و ساخت یک سالن ورزشی اختصاصی دانش آموزان در این استان از دیگر فعالیت های ارزنده است که جای تقدیر دارد

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن