موضوعات داغ

پیام مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز خبرنگار

 

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران با نکو داشت یاد و نام خبرنگار متعهد شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش آوای کارون در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است: واژه خبرنگار یاد آور زحمات صادقانه مردان و زنانی است که در راه اعتلای جامعه تلاش می کنند و بزرگداشت روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است تا کار مجموعه رسانه ها را ارج نهاده و از خدمات انها صمیمانه قدردانی نمائیم.

خبرنگاران پویایی ، بالندگی ، نشاط، فرهنگ سازی را با بیانی شیوا به درون جامعه انتقال می دهند و بی تردید هر جامعه ای برای پیشرفت نیاز به توسعه دارد که در این راه رسانه دروازه ورود به مسیر توسعه است.

خبرنگاران چشمان بینا و زبان گویای جامعه با تکیه بر ابزار قدرتمند رسانه به عنوان پل ارتباطی بین حاکمیت و مردم با پیروی از اصل صداقت ، قانون مداری، امانتداری و با بهره مندی از هنر قلم خود در مقام نهادی قدرتمند و کارآمد، نقش موثری در استحکام بنیاد جامعه دارند.

اعتقاد دارم در شرایط کنونی که جامعه مورد هجمه انبوهی از اخبار نادرست و شایعات منتشره در فضای مجازی قرار دارد، صاحبان قلم می توانند با نگاه حرفه ای و انتقال صحیح اطلاعات نقش تاثیر گذار خود را در اطلاع رسانی به موقع ایفا نمایند.

در پایان به نمایندگی از کارکنان شریف شرکت ملی حفاری ایران ضمن تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه دست اندرکاران رسانه ها، فرا رسیدن روز خبرنگار را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

توفیق روز افزون ، سلامتی و بهروزی طلایه داران عرصه اطلاع رسانی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن