موضوعات داغ

درباب مناصب دولتی به قلم ابوالقاسم تامرادی تحلیلگر مسائل سیاسی-اجتماعی کارشناس ارشد مدیریت دولتی

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون :
شرایط سخت اقتصادی و مشکلات عدیده ی معیشتی در شرایط فعلی که هموطنان عزیز ما رو احاطه کرده و سخت ازار داده، به طور کامل متوجه دشمنان اصلی این آب و خاک ، خاصه آمریکا و ایادی استکبار وعوامل خارجی نبوده و نیست.
آنچه که امروز آفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ست ، وجود ریا و واگذاری صدارت برخی مناصب کلیدی به افراد انقلابی نماست،ریا یکی از فرومایگی‌های اخلاقی و استفادهٔ ابزاری از دین و اعمال دینی برای رسیدن به مقاصد دنیوی است، فرد ریاکار تمام تلاش خودش رو به کار میگیره تا با به رخ کشیدن اندک خدمات انجام شده خود، مورد تشویق سایرین قرار گیرد!! بزرگترین تصویر ریا در جامعه‌‌ هنگامی است که به فقرا لباسهای کهنه و غذاهای مانده میدهیم
ولی در عوض به ثروتمندان هدایای با ارزشی تقدیم میکنیم که حتی محتاج آن نبوده و نیستند!!
باید امروز مدیران دارای فساد سیستماتیک اداری احساس خطر نکنند، چرا که در برخی نهادهای انقلابی، تمام تلاش ب کار گرفته شده که بهترین هدیه رو تقدیم کنند به این قبیل مدیران، علی رغم اینکه اشرافیت کامل دارن به فساد اداری وارتقاء اسانسوری این افراد آنهم از طریق روابط و زد وبندهای سیاسی، نه سواد مدیریتی و توان اجرائی !!
حال نمونه بارز دیگری از ریا که در فضای مجازی باب شده، اینکه هر متنی از طرف شخصی که جایگاه شغلی خاص یا مافوق بودن داره در گروه ها ارسال میشه، سایرین شروع ب تایید متن ایشون کنند ولو اینکه این متن کپی و نه زائیده ذهن شخص ارسال کننده باشه!! ریا در فضای مجازی هم آفتی شده چرا که نه تفکری برای شخص ارسال کننده ایجاد میکنه و نه تعقلی برای شخص مطالعه کننده..
برادران‌بزرگوار یاد بیاریم سفارش و وصیت شهدای گرانقدر رو.
سردار شهیداحمد کاظمی خطاب ب یاران و همسنگرانش وصیت کرده که عزیزان من سعی کنید برای دلخوشی هیچ کس خودتون رو دوزخی نکنید.

تندرست باشید 🌸🌸🙏🙏

با احترام؛ ابوالقاسم تامرادی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن