موضوعات داغ

همزمان با اول شهریور، روز پزشک در آیینی نمادین از کادر درمانی شرکت ملی حفاری ایران تجلیل شد

 

همزمان با اول شهریورماه که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است در آیینی نمادین از کادر درمانی شرکت ملی حفاری ایران تجلیل به عمل آمد.

به گزارش آوای کارون در این آیین که در درمانگاه ساختمان مرکزی سازمان برگزار شد مدیر و معاون منابع انسانی، مشاور مدیرعامل در امور بانوان، رئیس اداره بهبود روابط کار و مسئولان روابط عمومی شرکت حضور داشتند.

در این مراسم مدیر منابع انسانی شرکت ضمن تبریک این مناسبت به پزشک و کادر درمانی این درمانگاه گفت: شرایط کرونایی موجب شده تا در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی خاصه در زمینه فاصله گذاری اجتماعی آیین روز پزشک امسال به صورت محدود و نمادین برگزار شود.

فرشید ممبینی از جامعه پزشکان و کادر درمانی کشور، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، بیمارستان صنعت نفت اهواز و فوریت های پزشکی شرکت که به عنوان مدافعان سلامت با ایثار و فداکاری همت و تلاش خود را برای خدمت به بیماران در وضعیت کرونایی به کار گرفته اند، قدردانی و تجلیل کرد.

وی افزود: مجموعه فوریت های پزشکی شرکت که بالغ بر ۳۰۰ پزشک، پرستار و تکنیسین پزشکی می شوند در درمانگاه های مجموعه های ستادی و پشتیبانی شرکت و همچنین موقعیت های استقرار دکل ها و اردوگاه های حفاری در استان های نفتخیز اعم از مناطق خشکی و دریایی همراه با نیروهای سختکوش عملیاتی نقش اساسی در حفظ سلامت کارکنان، امنیت خاطر و ایجاد انگیزش بیشتر در میان آنان و استمرار کار دارند.

ممبینی اظهار کرد: کارکنان خدمات پزشکی و همچنین مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست با همکاری بخش های عملیاتی، پشتیبانی و ستادی شرکت در شش ماه گذشته نهایت توان خود را به کار گرفتند تا با فرهنگ سازی، اجرای دقیق دستورالعمل ها و ابلاغیه های ستاد ملی و استانی مقابله با بیماری کرونا و انجام تست های غربالگری، تب سنجی و تامین و توزیع به موقع ملزومات بهداشتی، نسبت به پیشگیری و مقابله با شیوع کووید ۱۹ اقدامات موثری ارایه و وضعیت شرکت را با توجه به شمار کارکنان که بالغ بر ۱۵ هزار نفر می شوند به نحو مطلوب تحت کنترل داشته باشند.

در ادامه این آیین از زحمات خانم دکتر مهتاب فتح الله زاده پزشک درمانگاه که از پزشکان تلاشگر با حدود ۱۰ سال سابقه خدمت در خدمات پزشکی شرکت می باشد و سه نفر کارکنان درمانگاه به نمایندگی از مجموعه فوریت های پزشکی شرکت تقدیر گردید.

در همین ارتباط مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران نیز در پیامی ضمن تبریک اول شهریور ماه زاد روز تولد دانشمند و طبیب حاذق نامدار ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک گفت: بی شک تلاش های صادقانه و بهره مندی از علم و تخصص از سرمایه های ارزشمند کادر درمان می باشد که کوشش های جهادگرانه آنان در ماه های اخیر در میدان مبارزه با ویروس کرونا حماسه ای ستودنی و تداعی روز های ایثار و فداکاری در دوران دفاع مقدس است.
مهندس سید عبداله موسوی در بخشی از این پیام افزود: دست اندکاران فوریت های پزشکی شرکت از جمله همکاران ساعی و سختکوش محسوب می شوند زیرا دوشادوش کارکنان عملیاتی، پشتیبانی و ستادی در سخت ترین شرایط آب و هوایی به حفاظت از جسم و جان حفارمردان مشغول می باشند که تحسین برانگیز است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن