موضوعات داغ

پیام مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز پزشک

 

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی روز پزشک را به دست اندرکاران کادر درمانی و پزشکی تبریک گفت .

به گزارش آوای کارون، در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است:اول شهریور ماه زاد روز تولد دانشمند و طبیب حاذق نامدار ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک را به مجموعه کادر درمانی کشور و همکاران فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران تبریک عرض می نمایم.

سلامتی مهمترین ضرورت زندگی انسان ها وطبابت حرفه ای مقدس و مقوله ای فراتر از یک شغل است، پزشک پیام آور رهایی انسان از درد و رنج ناشی از بیماری است که امید و زندگی را در سایه لطف الهی به او نوید می دهد تا به زندگی بازگردد.

بی شک تلاش های صادقانه و بهره مندی از علم و تخصص از سرمایه های ارزشمند کادر درمان می باشد که کوشش های جهادگرانه آنان در ماه های اخیر در میدان مبارزه با ویروس کرونا حماسه ای ستودنی و تداعی روز های ایثار و فداکاری در دوران دفاع مقدس است.

دست اندکاران فوریت های پزشکی شرکت از جمله همکاران ساعی و سختکوش محسوب می شوند زیرا دوشادوش کارکنان عملیاتی، پشتیبانی و ستادی در سخت ترین شرایط آب و هوایی به حفاظت از جسم و جان حفارمردان مشغول می باشند که تحسین برانگیز است.

ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزشمند مجموعه همکاران فوریت های پزشکی شرکت و بخش بهداشت و درمان کشور که مساعی مجدانه خود را در راه سلامت هموطنان بکار گرفته اند روز پزشک را شاد باش عرض نموده و از خداوند رحمان سلامتی، بهروزی و توفیق یکایک عزیزان را مسئلت می نمایم.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن