موضوعات داغ

کامل پروتکل های بهداشتی در محل برگزاری آزمون سراسری در حوزه شرق اهواز

دکتر مشکورنیا در بازدید از حوزه های آزمون سراسری در مناطق شرق اهواز، از اجرای دقیق تمامی پروتکل های بهداشتی از سوی برگزار کنندگان این آزمون خبر داد.

 

به گزارش آوای کارون، دکتر احمد مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز روز گذشته ۳۱ مردادماه ۹۹، به همراه کارشناسان بهداشت محیط و مدارس این مرکز از حوزه های کنکور سراسری نواحی ۲ و ۳ آموزش و پرورش شهرستان اهواز بازدید به عمل آورد.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز در حاشیه این بازدید، ضمن قدردانی از دست اندرکاران آزمون سراسری، اظهار داشت: کارشناسان بهداشت محیط و مدارس در مرکز بهداشت شرق اهواز از ساعات اولیه و قبل از شروع آزمون در حوزه های مختلف حصور یافته و بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی نظارت داشتند.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی سازمان سنجش آموزش کشور به ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و جهت پیشگیری از تراکم جمعیت داوطلبین آزمون سراسری، اقدامات خوبی صورت گرفت.

مشکورنیا با اشاره به اهمیت موضوع سلامت شرکت کنندگان آزمون سراسری، بیان داشت: این آزمون با تمامی آزمون های سال قبل بدلیل وجود ویروس منحوس کرونا، متفاوت بود، از این رو وظیفه مدافعان حوزه سلامت، دوچندان شد.در این زمینه با هماهنگی معاون بهداشت وزارت بهداشت، معاونت‌های بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز بر حسن اجرای الزامات و راهنمای ابلاغی در قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون نظارت داشته و کارشناسان بهداشت محیط به عنوان ناظر بهداشتی در هر حوزه حاضر شدند.

وی در پایان اظهار داشت: مرکز بهداشت شرق اهواز در راستای وظایف کنترل سلامت و بهداشت مدارس، همچنان به فعالیت های مراقبتی خود می پردازد تا آینده سازان میهن ما، دچار آسیبی نشوند.

گفتنی است، در برخی مدارس ناحیه۲ اهواز مهندس صادق یزدی مدیریت این ناحیه، دکتر احمد مشکورنیا را همراهی کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن