اجتماعی
موضوعات داغ

قدر دانی از مدافعان سلامت در مبارزه باکروناویروس بیمارستان سینا شهرستان کارون

 

هیچ مصیبتی بزرگتر از تداوم بیماری نیست

🔰🔰🔰🔰🔰🔰

مدت زمانی است که مردم شریف ایران بخصوص دچار بیماری کرونا شده اند، متأسفانه پدیده جهانگیر این ویروس منحوس تاکنون تلفات جانی، مالی و اجتماعی فراوانی از خود به جای گذاشته و همچنان سلامتی آحاد مردم را تهدید می‌کند و کسب و کار عده‌ای از هم میهنان به خصوص قشر آسیب پذیر را با مشکلات جدی روبرو کرده است. تیم رسانه ای پایگاه خبری آوای کارون ، ضمن تسلیت به خانواده‌های آسیب دیدگان کرونا به ویژه خانواده‌های معزز شهدای مدافع سلامت، معرانه از مردم شریف و نجیب درخواست می‌کند با ادامه رعایت ضوابط علمی، دستورات بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برای پیشگیری و غلبه بر این بیماری گام‌های مؤثر و اساسی بردارند.

 

اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت کشور بخصوص کادر درمانی بیمارستان سینا شهرستان کارون استان خورستان و همچنین همه شهرستان‌ها و پهنه ایران عزیز و همه مراکز درمانی، پزشکان، پرستاران، بهیاران، پیراپزشکان، بهورزان و کادر بهداشتی و آزمایشگاهی، اورژانس و نیرو‌های نظامی، انتظامی، بسیج و فعالان اداری و ستادی و جهادی و خیرین سلامت مردمی در عرصه مقابله با کرونا تشکر و قدردانی شود. بی شک این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند و یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس می‌باشد.

 

قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهد بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران علی الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما با خداوند متعال است. ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا و تمامی ستاد‌های استانی و منطقه ای، خاطر نشان می‌کند، همواره در کنار مردم و با مردم در جهت هرگونه کمک و پشتیبانی لازم برای غلبه بر این پدیده ناگوار خواهیم ماند.

تیم رسانه ای پایگاه خبری آوای کارون

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن