اجتماعی
موضوعات داغ

ارتقاء امنیت و آرامش روانی جامعه لازمه توسعه استان است

 

 

به گزارش آوای کارون،سید کریم حسینی، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با حضور در مقر فرماندهی انتظامی خوزستان، هفته ناجا را به پرسنل نیروی انتظامی تبریک گفت.

 

حسینی در نشست با سردار صالحی، فرمانده انتظامی خوزستان:

 

◼️مجمع نمایندگان خوزستان جهت ارتقای امنیت عمومی استان آماده هرگونه همکاری با نیروی انتظامی و پیگیری موضوعات از طریق مرکز است.

 

◼️تلاش مجلس یازدهم جهت ارتقاء معیشت مردم به برقرای امنیت کمک می کند؛ امنیت و آرامش روانی جامعه لازمه توسعه است و به همین دلیل در اولویت کاری نمایندگان قرار دارد.

 

◼️ناجا باید از ظرفیت‌های مردمی جهت ارتقاء امنیت عمومی بهره ببرد چرا که امنیت در همه ابعاد با مشارکت مردم فراهم می‌شود و اگر در بر قراری امنیت حضور مردم نباشد آن امنیت شکننده خواهد بود.

 

◼️نیروی انتظامی باید به ابزار نوین متکی باشد تا بتواند رویکرد پیشگیری و اقدامات پیش‌دستانه را به شکل مطلوبی دنبال و اجرایی کند، بنابراین ارتباط و تعامل پلیس با مراکز علمی، دانشگاهی و پژوهشی کشور یک اصل غیرقابل انکار است و باید به‌صورت جدی دنبال شود.

 

◼️سردار صالحی نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از دستاوردهای ناجا در استان، همکاری سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی را در تامین امنیت ضروری دانست.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن