اجتماعی
موضوعات داغ

مهندس سید ابوالفضل جعفری ،توزیع مرغ منجمدباهمکاری اداره صنعت معدن باغملک، باعث کاهش قیمت مرغ گرم در این شهرستان شد

به گزارش آوای کارون،نائب رئیس صنف تره بار و مواد پروتئنی مهندس سید ابوالفضل جعفری گفت:از توزیع مرغ منجمد در شهرستان باغملک با همکاری اداره صنعت معدن با قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰۰۰ ‌هزار تومان خبر داد.

جعفری در گفتگو با خبرنگار آوای کارون افزود: با توجه به ضرورت تنظیم و تأمین بازار مرغ، توزیع مرغ منجمد از هفته‌های گذشته با استمرار و تزریق چند تن به سطح بازار اجرایی شد.

جعفری این مهم را گامی مؤثر در تأمین بخشی از نیاز بازار دانست و اظهار کرد: علیرغم شرایط پیش آمده در توزیع مرغ گرم، در این شهر نیز اقدامات اساسی شکل گرفت.

جعفری از کاهش قیمت مرغ گرم در شهرستان خبر داد و گفت: قیمت مرغ در هفته های گذشته به ۳۲۰۰۰ هزار تومان رسیده بود و با بر نامه ریزی به مرور به قیمت ۲۳هزار تومان رسیده و پائین تر هم خواهد آمد .

نائب رئیس مواد پروتئینی شهرستان باغملک گفت‌: همچنین استمرار در توزیع از دیگر اقدامات اجرایی در تنظیم بازار مرغ است.

وی افزود: در حال حاضر توزیع مرغ منجمد را در شهرستان شاهد هستیم.

مهندس جعفری در پایان گفت؛

این حقیر همیشه خود را یک خدمتگذار به مردم میدانم و همیشه در فروش عمده و خورده مرغ گرم سعی کردم با سودی اندک رازی باشم فقط بدلیل رفاه حال مردم عزیز شهرم چون در این مدت که ویروس کرونا آمده مردم وضع اقتصادی خوبی ندارند و همه ما وظیفه داریم در حد توان خود به هر نحوی کمکی کنیم تا از این بحران نجات پیدا کنیم این حقیر تمام مرغ مراسمات عروسی و عزاداری که از مغازه من خرید میکردن تا آنجا که مقدور بود رعایت حالا آنان را میکردم در بعضی از موارد حتئ هیچ گونه سودی از آنها نمی گرفتم و بارهای بار هم با پائین آوردن قیمت مرغ گرم از دیگر فروشندگان برای رفاه حال مردم ثابت کرده بودم، و امیدوارم روزی کشور ما از این بحران تحریم و ویروس کرونا رهایی یابد .

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن