اجتماعی
موضوعات داغ

پلمب ۱۲ واحد صنفی توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شرق اهواز

 

مهندس مردانی از پلمب ۱۲ واحد صنفی توسط کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شرق اهواز در هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش آوای کارون، مهندس امراله مردانی سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: در هفته گذشته ۱۲واحد صنفی از جمله ۳ باب نانوایی و ۱ باب نان فانتزی توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شرق اهواز پلمب شدند.

 

سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز افزود: این پلمب‌ها با همکاری اماکن و نیروی انتظامی صورت گرفت که جا دارد از این نهادهای پرتلاش و همیشه در صحنه تشکر کنیم.

 

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به تلاش‌های بی وقفه کارشناسان بهداشت محیط و آموزش‌های مکرر به شاغلین واحدهای صنفی در خصوص رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی که تاثیر بسزایی در کنترل بیماری و خارج شدن از شرایط قرمز داشته، ادامه روند و رسیدن به وضعیت سفید همکاری و تلاش مضاعفی را می‌طلبد.

 

مردانی افزود: دراین راستا با واحدهای صنفی که شرایط را عادی دانسته و بدون توجه به تذکرات کارشناسان بهداشت محیط شیوه نامه‌های بهداشتی را نادیده می‌گیرند برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

 

وی بیان داشت: در بین واحدهای صنفی درصد عدم رعایت شیوه نامه‌ها در نانوایی ها بالاتر از سایرین است و انتظار می‌رود شاغلین این صنف در خصوص رعایت موارد بهداشتی حساسیت بیشتری داشته باشند.

 

سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز در پایان گفت: از تمامی مردم عزیز خواستاریم در صورت هرگونه مشاهده تخلفات بهداشتی با سامانه ۱۹۰ تماس حاصل فرمایند.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن