اجتماعی
موضوعات داغ

گزارش تصویری / یک هفته با بیمارستان سینا شهرستان کارون 

 

می گویند قلب هر کس به اندازه مشت بسته اوست

اما من قلبهایی را دیده ام که به اندازه دنیایی از محبت عمیق اند،دلهای بزرگی که هیچوقت در مشتهای بسته جای نمی گیرند

دکتر محمد جعفر یدید متخصص بیماری های عفونی و تب داردر گفت و گو با خبرنگار آوای کارون افزود: هر شهروند می‌تواند برای قدردانی از تلاش و ایثارگری‌های کادر بهداشت و درمان، با ماندن در خانه سهم خود را در این زمینه و مبارزه با شیوع کرونا به شکل مطلوب ادا کند.

مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند

وی با تقدیر از همکاری خوب مردم و مسئولین اظهار کرد: از زحمات و تلاش‌های همه مسئولین و همشهریان به ویژه خیران، سازمان‌ها و مؤسسات مردم نهاد، گروه‌های جهادی، بازاریان و اصناف و تمام کسانی که در این روزهای سخت در کنار کادر بهداشت و درمان از هیچ تلاشی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا دریغ نمی‌کنند قدردانی می‌کنم.

 

دکتر محمد جعفر یدید افزود: یکی از راهکارهای مناسب برای قدردانی از تلاش و ایثارگری‌های شبانه‌روزی کادر بهداشت و درمان، اجرای صحیح طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، خود مراقبتی و ماندن در خانه است و مردم می‌توانند با رعایت این اصول، گام مهمی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بردارند.

 

دکترمحمدجعفریدید خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که اصحاب رسانه نه‌تنها در تولید خبر بلکه در عرصه تولید محتواهای چندرسانه‌ای و آموزشی نیز ورود کرده ودستورالعمل های بهداشتی و درمانی رادر اختیار شهروندان قرار دهند.

درپایان ازتلاش های دلسوزانه و بی پایان مدیریت بیمارستان،واحدهای خدماتی و اداری ،کلینیک تخصصی و آزمایشگاهی و همچنین مسئول بخش عفونی سرکار خانم روشنک روشن فرد

وکلیه مدافعان سلامت کادر درمان در بیمارستان سینا شهرستان کارون بخاطر تلاش ها و مجاهدت های زیاد در امر خدمات رسانی و مبارزه با کرونا ویروس تقدیر و تشکر میشود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن