اجتماعی
موضوعات داغ

پلمب 84 واحد صنفی در شرق اهواز

مردانی از پلمب شدن 84 واحد صنفی توسط گشت های مشترک در پی اعمال محدودیت های جدید کرونایی در شرق اهواز خبر داد.

به گزارش آوای کارون، مهندس امراله مردانی سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز بر نظارت مستمر بازرسان بهداشتی از واحدهای صنفی در محدودیت های جدید کرونایی تاکیدکرد.

سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز در ادامه بیان داشت: در پی اعمال محدودیت های جدید کرونایی، بدلیل افزایش آمار مبتلایان و موارد فوت ناشی از ابتلا به کووید 19 از اول آذر 99 و ضرورت کنترل غیرفعال بودن گروه های شغلی 2، 3 و4، اکیپ هایی متشکل از ادارات مرتبط شامل مرکز بهداشت، فرمانداری، اماکن و صمت در دو نوبت صبح و عصر به مناطق تحت پوشش شرق اهواز اعزام و اقدام به فعالیت آموزش همگانی و کنترل پروتکل های بهداشتی در واحدهای صنفی مجاز و پلمب واحدهای غیرمجاز نمودند.

وی افزود: در این راستا دو هزار و 184 بازدید توسط این اکیپ ها صورت گرفته که منجر به پلمب 84 واحد صنفی متخلف گردیده است.

مردانی بیان داشت: به دنبال بازدید تعدادی از مجتمع های تجاری و سایر واحدهای صنفی پس از تذکرات لازم، برخی تعطیل شده و همچنین متصدیانی که در مقابل محدودیت ها مقاومت کردند، واحد آنها پلمب و تا پایان محدودیت ها پلمب شده باقی ماندند.

وی در پایان با اشاره به همکاری بیشتر مردم با مجموعه بهداشت خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای صنفی مجاز به فعالیت، مراتب به 190 و موارد مربوط به واحدهای صنفی که مجاز به فعالیت نمی باشند، مراتب را به 124 گزارش دهند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن