اجتماعی
موضوعات داغ

معاون بهداری فرماندهی مرزبانی خوزستان:توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان/ تمهیدات ویژه برای پیشگیری از شیوع ویروس

معاون بهداری فرماندهی مرزبانی خوزستان با اعلام خبر توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان از انجام تمهیدات ویژه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

 

به گزارش آوای کارون،سروان مهدی هاشمی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا انگلیسی در سطح شهرستان خرمشهر با تعامل قرارگاه جهادی تحت نظارت فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر بیش از دو هزار ماسک یکبار مصرف دریافت و با برنامه‌ریزی در بین کلیه کارکنان پایور و وظیفه معاونت های ستادی و یگان های مرزی توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای پیشگیری از کرونا در یگان های مرزی و پاسگاه‌های مختلف اندیشیده افزود: با تأکید حداکثری بر لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط کارکنان تا حد امکان از شیوع این ویروس در یگان های مرزی جلوگیری می کنیم.

 

معاون بهداری فرماندهی مرزبانی خوزستان تصریح کرد: با توجه به اینکه ویروس منحوس کرونا از طریق ترشحات، عطسه، سرفه، لمس وسایل و سطوح مشترک آلوده به ویروس انتقال پیدا می‌کند، رعایت بهداشت فردی از اهمیت بالایی برخوردار است که به صورت مستمر این موارد را رصد و نسبت به گندزدایی اماکن اقدام می‌کنیم.

 

سروان هاشمی عنوان کرد: همواره بر شستشوی دقیق و مرتب دست‌ها با آب و صابون، گندزدایی سطوح مشترک و خودداری از روبوسی و دست دادن تأکید داریم.

 

وی در پایان گفت: در عین حال استفاده از ماسک و دستکش و رعایت بهداشت فردی به منظور رعایت حقوق اجتماعی سایر افراد از دیگر توصیه های مهم به کارکنان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن