اجتماعی
موضوعات داغ

تفاهم نامه همکاری مشترک میان اتحادیه املاک ماهشهر و شرکت املاک یاب جهان (بروکر املاک) با محوریت هوشمندسازی آژانس های املاک منعقد شد

تفاهم نامه همکاری مشترک میان اتحادیه املاک ماهشهر و شرکت املاک یاب جهان (بروکر املاک) با محوریت هوشمندسازی آژانس های املاک منعقد شد

به گزارش خبرنگار آوای کارون، رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک ماهشهر از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان اتحادیه املاک ماهشهر و شرکت املاک یاب جهان (بروکر املاک)، مبتکر و مجری هوشمندسازی آژانس های املاک خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در راستای منویات مقام معظم رهبری و تأکید به فناوری‌های بومی ، ایجاد تعاملات لازم جهت بهره‌مندی از حداکثر ظرفیت‌ها در زمینه علم و فناوری و نیز بهره‌گیری از فرصت‌های فناورانه منعقد شده است.

« پیمان رحیمی» افزود : هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه هوشمند سازی آژانس‌های املاک و همچنین تسریع در فرآیند معاملات املاک بین آژانس های املاک در سطح شهرستان ماهشهر و کشور می باشد.

ایشان در ادامه تصریح کرد: با اتصال آژانس‌ها به اینترنت و ایجاد بستر کسب و کار اینترنتی و فرآیند ابتکاری و نوآورانه طراحی شده در آن، منافع تمامی ذی‌نفعان حفظ و تامین می‌گردد. به علاوه این سیستم نوین، مزایای اجتماعی قابل توجه دیگری از جمله: کاهش تردد‌های درون و برون شهری که با هدف معاملات املاک انجام می‌‌گیرد، رعایت پروتکل‌های بهداشتی حاکم بر جامعه و همچنین کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و بهینه‌سازی مصرف انرژی را به همراه دارد.

رحیمی ادامه داد : ارتقاء و بهبود سطح کیفی خدمات رسانی به آژانس‌های املاک و مشتریان، جلوگیری از بروز آسیب به کسب و کار ایشان در محدودیت‌های فعالیت اصناف و امکان ارتباط آژانس‌های املاک با یکدیگر از دیگر اهداف این تفاهم نامه می باشد.

رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک ماهشهر خاطر نشان کرد : با پیاده سازی این طرح حقوق آژانس ها، مالکان و همچنین خریداران کاملا محفوظ است و در هر نقطه از کشور دسترسی به املاک مورد نظر امکان پذیر و قابل معامله خواهد بود.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن