رفتن به نوار ابزار
اجتماعیاقتصادیبهداشت و سلامت
موضوعات داغ

هجدهمین جلسه ی کمیته مدیریت شرایط اضطراری به محوریت کرونا شرکت ملی حفاری ایران

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد:

چرخش مته حفاری در سایه سلامت و ایمنی کارکنان

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: سلامت و ایمنی کارکنان در اولویت کار است و توجه ویژه به این امر چرخش مته حفاری در مناطق عملیاتی این شرکت را شتاب می بخشد.

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون به نقل از خوزتاب؛ مهندس سید عبداله موسوی روز شنبه (۱۷ اسفندماه) در هیجدهمین جلسه کمیته مدیریت شرایط اضطراری با محوریت کرونا ویروس افزود: تلاش مدیران و مسئولان این شرکت در نگاه اول رعایت دستورالعمل های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت معطوف به حفظ سلامت کارکنان و افزایش سطح خدمات بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و مقابله با آن است.

وی ادامه داد: ضمن تاکید مجدد بر لزوم بکارگیری نکات بهداشت فردی و عمومی در محیط کار، تلاش مضاعف برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت در انجام به موقع عملیات حفاری چاه های نفت و گاز و ارایه خدمات جانبی صنعت حفاری در راستای حفظ و نگهداشت تولید می باشد.

موسوی با اشاره به نقش این شرکت در فرآیند تولید نفت و گاز، گفت: کار بر روی دکل های حفاری بی وقفه استمرار دارد کما اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس لحظه ای تولید نفت متوقف نشد و در شرایط امروز هم کارکنان سختکوش این شرکت با توجه جدی به رعایت مسائل و دستورالعمل های بهداشتی در سلامت و صلابت کامل، انجام وظایف ذاتی خود را با جدیت و پشتکار مثال زدنی دنبال می کنند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: دستگاه های حفاری و اردوگاه های پشتیبانی در مناطق عملیاتی سال ها است که به درمانگاه، پزشک، تکنیسین و تجهیزات پزشکی مجهز می باشند که با شیوع ویروس کرونا نسبت به تقویت و تامین نیازهای مناطق عملیاتی از نظر امکانات بهداشتی و درمانی و انجام تست های غربالگری و اطمینان از سلامت عمومی کارکنان به هنگام ورود و خروج از محیط کار مبادرت می گردد.

وی ضمن تاکید بر رعایت فرهنگ خود مراقبتی و اهتمام بر اولویت دادن به دستورالعمل های بهداشت و درمان صنعت نفت و کشوری افزود: مدیران ستادی و عملیاتی می بایست با راهبری حوزه های تحت مسئولیت خود به گونه ای برنامه ریزی نمایند تا ضمن اجتناب از تجمعات غیر ضروری با بکارگیری حداقل نیروها نسبت به انجام وظایف سازمانی اقدام نمایند.

در این جلسه که معاونان مدیرعامل، مدیران و روسای ستادی و عملیاتی شرکت حضور داشتند معاون بهداشت طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ضمن تشریح بیماری کرونا درباره راه های انتقال، روش های پیشگیری از شیوع این ویروس و اقدام های مقابله با آن توضیحاتی ارایه داد.

دکتر سید حسن موسوی با اشاره به اقدامات به عمل آمده از سوی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و به تبع آن بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز بر رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی تاکید و خود مراقبتی را در کنترل و مهار این بیماری بسیار موثر دانست.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن