رفتن به نوار ابزار
اجتماعیبهداشت و سلامت
موضوعات داغ

محدودیت در ورودی‌های خوزستان برای خودروهای غیربومی

به گزارش آوای کارون ، سرهنگ رضا دولتشاهی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به محدودیت ترافیکی در ورودی‌های استان به ویژه عوارضی پل زال – اندیمشک بیان کرد: با خودروهایی که بدون دلیل قانع کننده‌ای قصد ورود به خوزستان را داشته باشند طبق قانون برخورد، و اجازه ورود به استان به آنها داده نمی شود.

وی افزود: خودروهایی که پلاک خارج از استان را دارند فقط در صورت داشتن برگ ماموریت و بررسی لازم توسط ماموران مستقر در ورودی‌ها اجازه ورود به خوزستان را خواهند داشت.

وی ادامه داد: خوزستان یک استان خاص و استراتژیک از نظر اقتصادی ، و دارای پایانه های مرزی ، بنادر و… است و نمی‌توانیم به طور کامل جاده‌های ورودی آن را مسدود کنیم.

رییس پلیس‌راه خوزستان گفت: به شهروندان و مسافران توصیه می‌شود با توجه به محدودیت‌ اعمال شده در ورودی‌های خوزستان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند تا از خطر ویروس کرونا در امان باشند.

سرهنگ دولتشاهی بیان کرد : برخی از مسافران و رانندگان خارج از خوزستان اصرار بی‌مورد برای تردد و ورود به این استان را دارند و در برابر ماموران پلیس مقاومت می کنند و گاهی باعث درگیری و توهین می‌ شوند که توصیه می‌کنیم همکاری لازم را با ماموران مستقر در ورودی‌ها داشته باشند تا این بیماری ازبین برود.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن