رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

حسن زاده: کشتارگاه‌های متخلف مرغ خوزستان‌ تعطیل و ابطال پروانه می شوند

به گزارش آوای کارون، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: پروانه کسب کشتارگاه‌های مرغ خوزستان که به قوانین و مصوبات ستاد تنظیم بازار استان عمل نکنند باطل خواهد شد.

 

سید نوراله حسن زاده روز سه‌شنبه در ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای استانداری این استان بیان کرد: کشتارگاه‌های متخلف در کنار باطل شدن پروانه تعطیل خواهند شد و از کشتارگاه‌های دیگر استان‌ها استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای کمک به صنعت مرغداری و حمایت از مرغداران تلاش داریم تا با انجام راهکارهای مختلف جلوی ضرر و زیان آنها گرفته شود.

وی گفت: از جمله مواردی که برای حمایت از مرغداران خوزستان در ستاد تنظیم بازار استان تصویب شده جلوگیری از ورود مرغ به استان و ممنوع شدن خرید و فروش مرغ در کشتارگاه‌های استان است.

حسن زاده ادامه داد: باید برای مقابله با تخلف در بخش کشتار و توزیع مرغ قوه قضاییه و دادستانی خوزستان ورود کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بیان کرد: متاسفانه برخی کشتارگاه‌ها فاکتورهایی با قیمت صوری تهیه ، و مرغ را با قیمت بسیار پایین‌تر از نرخ مصوب از مرغدار خریداری می‌کنند.

درخواست مرغداران برای فروش مرغ به کشتارگاه‌ها توسط اتحادیه

مدیرکل اقتصادی استانداری خوزستان نیز گفت:مرغداران تقاضا دارند برای جلوگیری از هرگونه تخلف در هنگام فروش مرغ به کشتارگاه ها اتحادیه مرغداران وظیفه این کار را برعهده بگیرد.

ارسلان شهنی افزود: اتحادیه مرغداران در کنار فروش مرغ به کشتارگاه‌ها بر توزیع آن نیز ورود خواهد کرد.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن