رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: حفر و تکمیل ۲۳ حلقه چاه های نفت و گاز در دو ماه نخست سال

 

به گزارش پایگاه خبری خبری آوای کارون :مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۲۳ حلقه چاه های نفت و گاز در دو ماه نخست امسال در تعدادی از میادین نفتی کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایکاه خبری آوای کارون ؛ مهندس بابک زنگنه گفت: از این چاه ها ۱۲ حلقه توسعه ای/ توصیفی و ۱۱ حلقه تعمیری، تکمیلی بوده است.

وی افزود: ۱۹ حلقه از مجموع این چاه ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، یک حلقه در شرکت نفت فلات قاره، دو حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت و یک حلقه در قالب پروژه حفاری تکمیل و در اختیار شرکت های متقاضی قرار گرفت.

زنگنه با این توضیح که در این مدت ۵۹ دستگاه حفاری سبک و سنگین خشکی و دریایی شرکت در مدار عملیات قرار داشته است، اظهار کرد: متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور در دو ماه نخست سال جاری ۱۷ هزار و ۲۹۷ متر بوده است.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران تعداد دکل های خشکی و دریایی ناوگان شرکت را بیش از ۷۰ دستگاه عنوان کرد و گفت: در زمان حاضر ۲۲ دستگاه حفاری در مناطق عملیاتی جنوب غربی کشور به ویژه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حال جابجایی می باشد.

وی افزود: این دکل ها قرار است برای حفاری ۹ حلقه چاه توسعه ای، یک حلقه توصیفی و ۱۲ حلقه تعمیری به کار گیری شود.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن