رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: انجام سه هزار و ۵۹۳ متر حفاری افقی و جهت دار/ ۱۸۱ عملیات ویژه تخصصی در دو ماه نخست امسال

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام سه هزار و 593 متر عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و‌دریایی کشور از سوی این شرکت در دو ماه نخست سال جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون مهندس علی دقایقی گفت: در این مدت همچنین با ایجاد هفت حفره نسبت به انجام ۳۷۳ متر مغزه گیری که برای بررسی و شناخت سنگ و لایه های مخزن صورت می پذیرد، اقدام شده است.

وی افزود: همسو با عملیات ویژه در بخش خدمات ویژه نیز متخصصان و کارکنان مجرب این مدیریت در مدت پیش گفته موفق به انجام ۴۴ عملیات نمودارگیری درون چاهی، ۸۱ عملیات نمودارگیری سطحی و ۴۹ عملیات چاه پیمایی و نصب ادوات سرچاهی شدند.

دقایقی اظهار کرد: این شرکت در زمان حاضر از بزرگترین ناوگان خدمات نمودارگیری درون چاهی و نمودارگیری سطحی و حفاری جهت دار کشور برخوردار و برای ارایه خدمات تخصصی به شرکت های متقاضی و پروژه های کلید در دست آمادگی کامل دارد.

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مدیریت با بهره مندی از فناوری های روز صنعت راهبردی حفاری و بالغ بر ۹۰۰ نفر نیروی انسانی با تجربه و توانمند، افزون بر ۱۵ نوع خدمات فنی تخصصی به شرکت های نفتی در مناطق عملیاتی خشکی و دریا ارایه می‌ دهد که از آن جمله می توان به عملیات حفاری جهت دار و افقی، جهت یابی حفاری ، مغزه گیری، گذر از جداره، مشبک کاری، نمودارگیری درون چاهی، نمودارگیری حین حفاری، نمودارگیری سطحی، چاه پیمایی، تکمیل چاه و نصب ادوات سرچاهی اشاره کرد.

وی یادآور شد: شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت مناطق مرکزی، نفت فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز اروندان، نفت و گاز پارس و تعدادی از شرکت های بخش خصوصی از شمار شرکت هایی هستند که از خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران استفاده می کنند.

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن