رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری : متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در چهار ماه نخست سال به ۳۱ هزار متر رسید

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متراژ حفاری چاه های نفت و گاز در چهار ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز کشور با کاربست دکل های این شرکت به 31 هزار و 35 متر رسید.

 

به گزارش آوای کارون حمید رضا خوش آیند روز یکشنبه (پنجم مردادماه) افزود: در این مدت عملیات حفاری ۳۹ حلقه چاه اکتشافی، توسعه ای، توصیفی و تعمیری، تکمیل و تحویل شرکت های متقاضی و بهره بردار شد.

وی اظهار کرد: از این تعداد چاه یک حلقه اکتشافی، ۱۵ حلقه توسعه ای، یک حلقه توصیفی و ۲۲ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است که ۳۱ حلقه چاه در گستره فعالیت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب حفر گردیده است.

خوش آیند گفت: همچنین از چاه های پیش گفته سه حلقه چاه در حوزه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران، چهار حلقه در پروژه های توسعه ای شرکت مهندسی و توسعه نفت و یک حلقه برای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر و تکمیل نهایی شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با اشاره به اینکه این شرکت بیش از ۷۰ دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک دارد، افزود: هم اکنون ۹ دکل خشکی ناوگان شرکت در حال جابجایی در موقعیت های عملیاتی می باشد.

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن