رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

دکتر حسینی مطرح کرد؛ موفقیت آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان در جلب مشارکت ها و عضویت حداکثری در شبکه شاد

 

به گزارش آوای کارون با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و اعضای شورای معاونین و حضور ویدئو کنفرانس روسای ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار گردید.

دکتر سید جواد حسینی در بخشی از این نشست که به بررسی گزارش اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان اختصاص داشت، گفت: این استان در جلب مشارکت های مردمی، نهاد های دولتی، بخش های درون دستگاهی و فرا دستگاهی بسیار موفق عمل کرده است.

وی افزود: عضویت ۱۰۰ درصدی مدارس در شبکه شاد و  عضویت ۸۶.۶ درصدی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان در این شبکه  از دیگر توفیقات این استان می باشد.

وی گفت: تهیه ۲۱ دستگاه تبلت  از محل کمکهای خیرین جهت اهدا به دانش آموزان بی بضاعت برای عضویت در شبکه شاد نیز از دیگر فعالیت های ویژه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان می باشد.

 معاون وزیر با بیان اینکه تمامی دانش آموزان استثنایی استان خوزستان  برای دریافت کتب درسی ثبت نام شده اند اظهار داشت: تاکنون بیش از ۳۲ هزار نوآموز این استان در طرح سنجش نوبت گیری کرده اند و ۱۲ هزار نفر نیز ارزیابی شده اند.

 وی در پایان گفت: تصویب سند توسعه آموزش و پرورش استثنایی استان خوزستان و ساخت یک سالن ورزشی اختصاصی دانش آموزان در این استان از دیگر فعالیت های ارزنده است که جای تقدیر دارد

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن