رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

پیام مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز پزشک

 

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی روز پزشک را به دست اندرکاران کادر درمانی و پزشکی تبریک گفت .

به گزارش آوای کارون، در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است:اول شهریور ماه زاد روز تولد دانشمند و طبیب حاذق نامدار ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک را به مجموعه کادر درمانی کشور و همکاران فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران تبریک عرض می نمایم.

سلامتی مهمترین ضرورت زندگی انسان ها وطبابت حرفه ای مقدس و مقوله ای فراتر از یک شغل است، پزشک پیام آور رهایی انسان از درد و رنج ناشی از بیماری است که امید و زندگی را در سایه لطف الهی به او نوید می دهد تا به زندگی بازگردد.

بی شک تلاش های صادقانه و بهره مندی از علم و تخصص از سرمایه های ارزشمند کادر درمان می باشد که کوشش های جهادگرانه آنان در ماه های اخیر در میدان مبارزه با ویروس کرونا حماسه ای ستودنی و تداعی روز های ایثار و فداکاری در دوران دفاع مقدس است.

دست اندکاران فوریت های پزشکی شرکت از جمله همکاران ساعی و سختکوش محسوب می شوند زیرا دوشادوش کارکنان عملیاتی، پشتیبانی و ستادی در سخت ترین شرایط آب و هوایی به حفاظت از جسم و جان حفارمردان مشغول می باشند که تحسین برانگیز است.

ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزشمند مجموعه همکاران فوریت های پزشکی شرکت و بخش بهداشت و درمان کشور که مساعی مجدانه خود را در راه سلامت هموطنان بکار گرفته اند روز پزشک را شاد باش عرض نموده و از خداوند رحمان سلامتی، بهروزی و توفیق یکایک عزیزان را مسئلت می نمایم.

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن