رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد:معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد:استان خوزستان مهد دلاورمردی ها و حماسه های دفاع مقدس است/جهادی کار کردن لازمه فعالیت در خوزستان است/توانمندی آموزش و پرورش خوزستان در حوزه های مختلف عملکردی

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جایگاه خوزستان در آفرینش حماسه های دفاع مقدس؛ بیان کرد: فعالیت در خوزستان همواره امری جهادی و مقدس است‌. مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه های مختلف موفق و توانمند ظاهر شده است.

به گزارش آوای کارون؛ علیرضا کاظمی شامگاه امروز سه شنبه ۱ مهرماه ۹۹ در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: مجموعه تعلیم و تربیت استان در اجرای برنامه های عملکردی به صورت قابل قبولی ظاهر شده است و با استفاده از رویکردهای کیفیت بخش توانسته است به موفقیت های خوبی دست پیدا کند.

 

وی در ادامه با اشاره به جایگاه مهم استان خوزستان در تکوین حماسه ۸ سال دفاع مقدس؛ خاطرنشان کرد: خوزستان مهد دلاور ها؛ رشادت ها؛ پایمردی ها و آوردگاه ایثار و شهادت است. این خاک مقدس و مردم این سرزمین شایسته احترام هستند. بی شک فعالیت در استان خوزستان تنها لا روحیه جهادی ممکن و میسر خواهد بود.

 

 

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: محورهای بازدید از استان خوزستان در موضوعاتی شامل وضعیت نیروی انسانی؛ نحوه فعالیت مدارس در دوران کرونا و شیوه مقابله و مواجه آموزش و پرورش استان با این موضوع، ضریب نفوذ شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) و اشکالات این سامانه خلاصه می شود.

 

 

کاظمی در پایان یادآور شد: حفظ سلامت دانش آموزان به عنوان یک اصل اولویت دار در دستور کار ویژه همه متولیان تعلیم و تربیت کشور قرار دارد.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن