رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

صندلی مهم معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در آستانه شروع پیک دوم کرونا خالی است!!

 

به گزارش آوای کارون ، با شروع دومین پیک استانی و پیک سوم کشوری کرونا، کرسی مهم معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هنوز خالی است و اغلب نخبگان و فعالان حوزه سلامت از دکتر ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز خواستار تعیین تکلیف این معاونت مهم در آستانه شروع پیک دوم کرونا شدند.

 

دکتر احمدمشکورنیا(عبدالخانی) پزشک متخصص بیماری های داخلی و نخبه خوزستانی که به مردمی بودن و مدیریت جهادی و خوشنامی میان مدیران دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مشهور است، از گزینه های جدی تصدی این معاونت به شمار میرود.

 

گفتنی است، دکتر احمد مشکورنیا در حال حاضر رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز است و در سیلاب۹۸ بطور همزمان مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کارون و مرکز بهداشت شرق اهواز را بر عهده داشته است؛ وی تجربه مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشت آزادگان و ریاست دانشکده پرستاری شهر بستان را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

وی از مدیران همیشه حاضر میان مردم است که در ماه محرم، برگزاری کنکور، انتخابات و نیز بازگشایی مدارس میان مردم میرفت و بدون واسطه توصیه های بهداشتی و همچنین آموزش پروتکل های بهداشتی را ارائه میداد.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن