رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

تغییر زمان برگزاری هفته نیروی انتظامی

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا اعلام کرد: شروع هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ از ۲۷ مهر تا دوم آبان ماه خواهد بود.

 

به گزارش آوای کارون؛ سرهنگ “سیداحمد خسروی” ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر به دوستداران اهل بیت(ع) گفت: برنامه های امسال هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر ماه آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برنامه ریزی در خصوص برنامه های هفته ناجا زمانی انجام گرفت که هنوز مشخص نبود به دلیل شیوع کرونا راهپیمایی عظیم اربعین برگزاری نخواهد شد.

سرهنگ  خسروی ادامه داد: هیئت رئیسه نیروی انتظامی با توجه به تقارن ایام اربعین و هفته ناجا تصمیم گرفتند که برگزاری برنامه های هفته ناجا با چند روزی تأخیر صورت گیرد تا با توجه به مأموریت اربعین که هر ساله متولی آن نیروی انتظامی است تداخل در ماموریت ها نباشد و هر دو برنامه مراسم اربعین و هفته ناجا به خوبی برگزار شود.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا گفت: با توجه به تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا مراسم راهپیمایی اربعین امسال برگزار نخواهد شد و بنابر تصمیمات اتخاذی، هفته ناجا طبق زمان گفته شده شروع و پایان خواهد یافت.

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن