رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی:  اجرای ۲۳۴۵ مورد خدمات فنی و ویژه حفاری در نیمه نخست امسال تحقق یافت 

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از تحقق اجرای دو هزار و ۳۴۵ مورد خدمات تخصصی فنی و ویژه حفاری در نیمه نخست امسال از سوی این شرکت در مناطق خشکی و دریایی نفتخیز کشور خبر داد.

 

به گزارش آوای کارون، مهندس مهران مکوندی روز یکشنبه (۱۳ مهرماه) درباره عملکرد مجموعه‌ های خدمات فنی و ویژه شرکت توضیح داد: در این مدت در بخش عملیات ویژه هفت هزار و ۷۶۶ متر حفاری افقی و جهت دار بر روی ۲۶ حلقه چاه های نفت و گاز و ۳۷۳ متر مغزه گیری از چاه ها در مراحل حفاری محقق گردید.

 

وی با بیان اینکه خدمات تخصصی فنی و ویژه حفاری در عملیات حفر چاه های نفت و گاز نقش محوری و تکمیل کننده فرآیند کار است، گفت: اجرای ۱۴۳ مورد عملیات نمودارگیری درون چاهی، ۲۵۲ مورد نمودارگیری سطحی و ۱۴۹ عملیات تکمیل چاه در حوزه مدیریت خدمات ویژه صورت گرفته که در مجموع افزون بر ۵۴۴ عملیات تخصصی می شود.

 

مکوندی افزود: در حوزه مدیریت خدمات فنی از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه یک هزار و ۷۷۵ عملیات شامل ۳۷۸ مورد سیمان‌کاری، ۳۲ مورد عملیات اسید کاری گسترده و ویژه، ۷۲۸ مورد عملیات تزریق‌ پذیری، ۱۱۵ مورد خدمات لوله مغزی سیار، ۱۹۳ عملیات آزمایش چاه با ساق مته و ۱۶ عملیات ویژه حفاری با هوا انجام شد.

وی اظهار کرد: ۲۴ عملیات حفاری ویژه به روش فروتعادلی، ۲۰۷ عملیات لوله‌گذاری چاه، ۴۱ مورد نصب آویزه و ۴۱ مورد آزمایش بهره دهی چاه از دیگر موارد خدمات فنی و مهندسی است که این شرکت در مدت پیش گفته در مراحل حفاری و تعمیر چاه‌ های نفت و گاز به شرکت‌ های متقاضی و کارفرمایی و پروژه های کلید در دست ارایه داده است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی با اشاره به ظرفیت های این شرکت از نظر منابع انسانی متخصص و مجرب و تجهیزات و ماشین آلات کاربردی در زمینه ارایه خدمات تخصصی یکپارچه فنی و مهندسی که افزون بر ۲۰ تخصص اساسی در صنعت حفاری می گردد، برای همکاری با شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران و بخش خصوصی فعال در عرصه صنعت نفت اعلام امادگی کرد.

مکوندی در همین ارتباط خاطرنشان کرد: این شرکت با امعان نظر به پروژه های حفاری ۲۸ مخزن ( طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت ) شرکت ملی حفاری به صورت فعال در حوزه عملیات و خدمات فنی مربوط (Drilling & Integrated Services) آماده ارائه خدمات تخصصی می باشد .

 

@nidc_pr

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن