رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری ۶۰۰۸ نفر/ساعت دوره های آموزشی مجازی در نیمه نخست امسال از سوی آموزش و تجهیز نیروی انسانی این مدیریت برای کارکنان شرکت خبر داد.

 

 

به گزارش آوای کارون فرشید ممبینی گفت: با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویرس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی، به لحاظ جلوگیری از ایجاد وقفه در آموزش، این دوره ها به صورت مجاری و با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه و وب برگزار شد.

 

وی افزود: این دوره ها شامل مدیریت زمان، کار تیمی، مدیریت استرس، اصول و فنون مذاکره، مدیریت رفتار سازمانی، آیین نگارش و مکاتبات اداری، مدیریت و ارزیابی مدیریت ریسک است که در قالب ۴۸۶ نفر / دوره برگزار و مورد استقبال همکاران قرار گرفت.

 

ممبینی با بیان اینکه اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی هم اکنون در حال ایجاد و ارتقاء زیر ساخت های کاربردی جهت برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از سیستم (LMS) است، اظهار کرد: همچنین تشکیل دوره های داده کاوی در صنعت نفت و گاز و نرم افزار لندمارک در مرحله تصویب خواهی و مدیریت کارکنان عملیات چاه (WOCRM) در مرحله محتوا سازی مجازی می باشد.

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن