رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

قدر دانی از مدافعان سلامت در مبارزه باکروناویروس بیمارستان سینا شهرستان کارون

 

هیچ مصیبتی بزرگتر از تداوم بیماری نیست

🔰🔰🔰🔰🔰🔰

مدت زمانی است که مردم شریف ایران بخصوص دچار بیماری کرونا شده اند، متأسفانه پدیده جهانگیر این ویروس منحوس تاکنون تلفات جانی، مالی و اجتماعی فراوانی از خود به جای گذاشته و همچنان سلامتی آحاد مردم را تهدید می‌کند و کسب و کار عده‌ای از هم میهنان به خصوص قشر آسیب پذیر را با مشکلات جدی روبرو کرده است. تیم رسانه ای پایگاه خبری آوای کارون ، ضمن تسلیت به خانواده‌های آسیب دیدگان کرونا به ویژه خانواده‌های معزز شهدای مدافع سلامت، معرانه از مردم شریف و نجیب درخواست می‌کند با ادامه رعایت ضوابط علمی، دستورات بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برای پیشگیری و غلبه بر این بیماری گام‌های مؤثر و اساسی بردارند.

 

اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت کشور بخصوص کادر درمانی بیمارستان سینا شهرستان کارون استان خورستان و همچنین همه شهرستان‌ها و پهنه ایران عزیز و همه مراکز درمانی، پزشکان، پرستاران، بهیاران، پیراپزشکان، بهورزان و کادر بهداشتی و آزمایشگاهی، اورژانس و نیرو‌های نظامی، انتظامی، بسیج و فعالان اداری و ستادی و جهادی و خیرین سلامت مردمی در عرصه مقابله با کرونا تشکر و قدردانی شود. بی شک این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند و یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس می‌باشد.

 

قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهد بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران علی الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما با خداوند متعال است. ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا و تمامی ستاد‌های استانی و منطقه ای، خاطر نشان می‌کند، همواره در کنار مردم و با مردم در جهت هرگونه کمک و پشتیبانی لازم برای غلبه بر این پدیده ناگوار خواهیم ماند.

تیم رسانه ای پایگاه خبری آوای کارون

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن