رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

دیدار رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان با فرمانده انتظامی استان

 

 

صبح امروز “ابراهیم ممبینی” رئیس سازمان بازرسی استان با حضور در ستاد فرماندهی با سردار “سید محمد صالحی” فرمانده انتظامی استان دیدار و انتصاب وی به عنوان فرمانده انتظامی استان را تبریک گفت.

 

به گزارش آوای کارون، ابراهیم ممبینی در این دیدار افزود: امنیت یکی از مولفه های پیشرفت کشور است و نیروی انتظامی با برقراری امنیت نقش مهمی در توسعه فعالیت های اقتصادی فرهنگی و اجتماعی ایفا می‌کند.

 

وی افزود: مردم داری، صداقت، پایبندی به اخلاقیات و دیگر خصائل در وهله اول موجب کسب رضای الهی و باعث می شوند مردم پلیس را حامی و یاور همیشگی خود بدانند و به نحو موثری در امور مرتبط با نظم و امنیت مشارکت کنند.

 

فرمانده انتظامی استان در این دیدار صمیمانه بیان داشت: نیروهای انتظامی به عنوان خادم مردم و سرباز ولایت باتمام توان در کنار مردم و مسئولان خواهد بود و با برقراری امنیت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

سردار صالحی در پایان اظهار داشت: همکاری همه جانبه با نیروی انتظامی در جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان از سوی همه سازمان ها و نهادها مورد انتظار است امید است در جلسات شورای راهبردی استان این مهم مورد تاکید قرار گرفته تا اقدامات ایجابی و سلبی ناجا به نحو شایسته درسطح استان پیاده سازی و نتیجه مطلوب در حوزه عملکردی حاصل شود.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن